Інтерфакс-Україна
11:24 18.03.2025

Середній чек цифрового проєкта складає 5-8 млн грн – СЕО MODUS X

2 хв читати
Середній чек цифрового проєкта складає 5-8 млн грн – СЕО MODUS X

Вартість середнього проєкта цифровізації складає 5-8 млн грн, і цього достатньо для створення базових речей, повідомив СЕО IT-компанії MODUS X Дмитро Осика.

"Це залежить від амбіцій і цілей програми. З нашого досвіду, середній чек зовнішнього клієнта – це 5-8 млн грн. Це середній проєкт. Як на мене, для невеликих завдань, тобто для створення софтових речей, застосунків, без якихось серйозних інфраструктурних вкладень, без датчиків-сенсорів тощо, цілком собі нормальна сума", – сказав Осика в ексклюзивному інтерв’ю агентству "Інтерфакс-Україна".

За його словами, наприклад, для вкладень у кібербезпеку, у закупівлю обладнання цієї суми буде недостатньо.

Осика пояснив, що проєкти на 20-40 млн грн – це вже великі проєкти, а більше – "це масштабні впровадження".

"Є різний рівень зрілості клієнта. Одним дуже багато треба для того, щоб вийти хоч на якийсь рівень, тому що вони не займалися цим раніше, вони тільки починають це робити. І там потрібно фінансувати в довгу. А є клієнти, які досить нормально почуваються, оскільки вони раніше вкладалися, і в них є завдання з тюнінгу, доопрацювання, впровадження нововведень. Тобто залежно від масштабу, запиту, може змінюватись цей середній чек", – описав ситуацію глава MODUS X.

Як повідомляв в цьому ж інтерв’ю СЕО MODUS X Дмитро Осика, вона утворилася наприкінці 2022 року, виділившись зі структури енергохолдингу ДТЕК після реалізації трирічної програми цифрової трансформації групи компаній ДТЕК "Modus", аби напрацювати конкурентність на ринку, в тому числі за межами України, та отримати нові перспективи.

ДТЕК володіє компанією MODUS X, але зараз вона працює не тільки з компаніями групи, але фокусує увагу на клієнтів, не пов’язаних з нею, як на ринку України, так і за її межами. З березня 2024 року компанія залучила 14 нових клієнтів не з групи ДТЕК, серед яких великі українські бізнеси з таких галузей, як рітейл, банківська сфера, автомобільний дистрибуційний бізнес, агросектор та виробництво продуктів харчування. В енергосекторі її частка як ІТ-компанії складає не менше 25%. В компанії на цей час працює 700 співробітників.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Норвегія приєдналася до Талліннського механізму та планує інвестувати понад 100 млн грн на кіберстійкість України - Федоров

Фінляндія інвестує EUR30 млн у телеком-мережі України - Мінцифри

У "Резерв+" стало можливо сплатити штраф за невчасне уточнення персональних даних онлайн – Міноборони

Україна та Італія уклали документ, який передбачає виділення додатково 1 млн євро на зміцнення кібербезпеки – МЗС

"Нова пошта " в Молдові за перше півріччя 2025 року доставила 4,6 млн посилок , обсяг податків до Молдови склав 55,7 млн грн

"Укрпошта" відкрила модульне відділення у Римі, яке працюватиме під час URC2025 - Смілянський

xAI представила нову версію чат-бота Grok

Офіс "5 каналу" зазнав пошкоджень в результаті російського обстрілу

Глава соцмережі X Лінда Яккаріно несподівано оголосила про відставку

"Укрпошта" вводить пільги для жителів сільської місцевості

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА