17:29 13.05.2019

ЄС із 15 травня обмежує граничну вартість внутрішньосоюзного роумінгу

2 хв читати
ЄС із 15 травня обмежує граничну вартість внутрішньосоюзного роумінгу

 З 15 травня в Євросоюзі встановлюються граничні тарифи внутрішньосоюзного телефонного роумінгу: європейському споживачеві дзвінок до іншої країни ЄС коштуватиме не дорожче ніж 19 євроцентів за хвилину (плюс ПДВ), а СМС- повідомлення - 6 центів.

"Слідом за скасуванням плати за роумінг із червня 2017 року ці нові цінові обмеження на міжнародні дзвінки та СМС є частиною капітальної реформи правил ринку телекомунікацій у масштабі всього ЄС у напрямі посилення координації електронних комунікацій і підвищення ролі органу європейських регуляторів (BEREC)", - зазначається в комюніке Єврокомісії, поширеному в понеділок.

Нові правила спрямовані проти великої різниці цін між країнами ЄС. У середньому стандартна ціна дзвінка з фіксованого або мобільного телефону до іншої країни ЄС була втричі вища за стандартну ціну внутрішнього дзвінка, а стандартна ціна СМС-повідомлення за кордон усередині ЄС удвічі вища, ніж усередині однієї країни. В деяких випадках стандартна ціна міжнародного дзвінка всередині ЄС могла бути до десяти разів вища, ніж усередині країни.

Нещодавнє дослідження агентства Eurobarometer свідчить, що четверо з десяти респондентів (42%) протягом місяця спілкувалися телефоном із кимсь в іншій країні ЄС.

Стелі цін з 15 травня застосовуватимуться в усіх 28 країнах ЄС, а також у Норвегії, Ісландії та Ліхтенштейні. Але діятимуть вони тільки для фізичних осіб, тому що деякі провайдери мають особливі договори зі своїми корпоративними клієнтами.

Нові правила, як зазначається в комюніке ЄК, "відкриють шлях інвестиціям у високошвидкісний зв'язок і сприятимуть плавному впровадженню мобільного зв'язку п'ятого покоління (5G) у ЄС".

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

"Vodafone Україна" за період карантину відправив 30 млн SMS з інформацією про COVID-19

"Суспільне" повідомляє про розблокування своїх рахунків

Мобільні оператори підтримують якнайшвидше ухвалення законопроекту про спрощення доступу телеком-провайдерів до об'єктів інфраструктури

Провайдер "Воля" просить кіберполіцію розслідувати факт DDoS-атак на його харківські сервери

"Vodafone Україна" розширив ємність 4G-мережі у Чернівцях та області

"Vodafone Україна" у партнерстві з YouTube запустила пропозицію "YouTube без перерв" із нетарифікованим доступом до відеосервісу

"Vodafone Україна" запропонує компенсацію потерпілим від перебоїв у роботі голосового зв'язку абонентам

STEM is FEM подарує переможниці п’ятого модулю 3D-принтер та поїздку-сюрприз

"Київстар" підключив до 4G-мережі ще 800 населених пунктів України

"Укртелеком" відновив інтернет у всіх областях за винятком трьох, повне відновлення очікується через декілька годин

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА