12:37 05.08.2019

НБУ і Держцентр кіберзахисту домовилися про співпрацю

1 хв читати
НБУ і Держцентр кіберзахисту домовилися про співпрацю

Центр кіберзахисту Національного банку України (НБУ) і Державний центр кіберзахисту Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України 2 серпня підписали меморандум про взаємодію та співробітництво у сфері кібербезпеки та кіберзахисту.

"Взаємодія команд реагування CSIRT-NBU (команда реагування на кіберінциденти у банківській системі) та CERT-UA (урядова команда реагування на комп'ютерні надзвичайні події України) суттєво підвищить кіберстійкість банківської системи України до сучасних викликів і загроз, дасть змогу ефективніше реагувати та протистояти актуальним кіберзагрозам, насамперед високого ступеня складності, сприятиме стабільності банківської системи України", - повідомляється на сайті НБУ.

Згідно з повідомленням, у рамках співпраці сторони планують здійснювати раннє та/або термінове оповіщення про виявлені спроби вчинення кібератак, рівень та складність яких може становити значну загрозу для банківської системи України, критичної інфраструктури та національної безпеки України.

Окрім цього, сторони планують обмінюватися інформацією про результати аналізу виявлених кіберінцидентів та кібератак, а також рекомендаціями і заходами з підвищення рівня кіберзахисту.

Сторони також обмінюватимуться технічною, технологічною та довідковою інформацією у сфері забезпечення кіберзахисту та проводитимуть спільні навчальні, консультативні та суспільно-освітні заходи, обмінюватимуться набутим досвідом у сфері забезпечення кібербезпеки та кіберзахисту, йдеться в повідомленні.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

"Київстар" випередив "Vodafone Україна" та lifecell за якістю мережі у 2018 році

Нацрада з телерадіомовлення через суд анулює ліцензії 17 медіа і провайдерів, які не подали інформацію про структуру власності

Кодування супутникового телесигналу не вплине на роботу телеком-ринку в Україні - керівник відеосервісу Megogo

Нацрада перенесла розгляд результатів позапланової перевірки NewsOne

"Тріолан" заблокував сайт "Кореспондента" замість закриття доступу користувачів до його блогоплатформ

Microsoft зізналася у прослуховуванні користувачів

Українці віддають перевагу смартфонам із двома SIM-картками й великим екраном на Android

lifecell розширив перелік країн із 4G-зв'язком у роумінгу до 40

"Vodafone Україна" очікує законодавчого вирішення проблеми імпорту "сірих" телефонів у 2020 році

Обмеження на обладнання Huawei для держструктур США почнуть діяти з вівторка

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА