12:37 05.08.2019

НБУ і Держцентр кіберзахисту домовилися про співпрацю

1 хв читати
НБУ і Держцентр кіберзахисту домовилися про співпрацю

Центр кіберзахисту Національного банку України (НБУ) і Державний центр кіберзахисту Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України 2 серпня підписали меморандум про взаємодію та співробітництво у сфері кібербезпеки та кіберзахисту.

"Взаємодія команд реагування CSIRT-NBU (команда реагування на кіберінциденти у банківській системі) та CERT-UA (урядова команда реагування на комп'ютерні надзвичайні події України) суттєво підвищить кіберстійкість банківської системи України до сучасних викликів і загроз, дасть змогу ефективніше реагувати та протистояти актуальним кіберзагрозам, насамперед високого ступеня складності, сприятиме стабільності банківської системи України", - повідомляється на сайті НБУ.

Згідно з повідомленням, у рамках співпраці сторони планують здійснювати раннє та/або термінове оповіщення про виявлені спроби вчинення кібератак, рівень та складність яких може становити значну загрозу для банківської системи України, критичної інфраструктури та національної безпеки України.

Окрім цього, сторони планують обмінюватися інформацією про результати аналізу виявлених кіберінцидентів та кібератак, а також рекомендаціями і заходами з підвищення рівня кіберзахисту.

Сторони також обмінюватимуться технічною, технологічною та довідковою інформацією у сфері забезпечення кіберзахисту та проводитимуть спільні навчальні, консультативні та суспільно-освітні заходи, обмінюватимуться набутим досвідом у сфері забезпечення кібербезпеки та кіберзахисту, йдеться в повідомленні.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

УДЦР візуалізував зони покриття території України мережами мобільного зв'язку та Wi-Fi-сигналом

Найпопулярнішими запитами українців у Google у 2019 році стали 8-й сезон "Гри престолів" та Зеленський, побільшало запитів українською мовою

Мобільні оператори та київський метрополітен узгоджують проект запуску 4G у підземці - "Київстар"

До кінця року держава знатиме про якість інтернету у всіх соцоб'єктах - Гончарук

Мінцифри почало співпрацювати з Currency.com у розвитку галузевого законодавства України

NEQSOL Holding закрив операцію з купівлі "Vodafone Україна" із залученням фінансування J.P. Morgan і RBI

Україна піднялася на 4 позиції в цифровому рейтингу Huawei

"МТС" - один з найуспішніших інвесторів в Україні

Угода з купівлі "Vodafone Україна" азербайджанською Bakcell відбулася за низьким мультиплікатором - засновник ICU

lifecell очікує позитивного впливу купівлі "Vodafone Україна" азербайджанською Bakcell на розвиток конкуренції на телеком-ринку України

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА