17:04 17.09.2019

Znaj.ua і Politeka.net заперечують використання фейкових акаунтів, вимагають відновити сторінки у Facebook

2 хв читати
Znaj.ua і Politeka.net заперечують використання фейкових акаунтів, вимагають відновити сторінки у Facebook

Онлайн-ресурси Znaj.ua і Politeka.net, акаунти яких раніше видалила соціальна мережа Facebook, заперечують використання фейкових сторінок в управлінні спільнотами й вимагають поновити їх на Facebook.

Відповідні заяви оприлюднили ресурси на своїх сайтах у вівторок.

Znaj.ua і Politeka.net стверджують, що кілька місяців тому вони справді співпрацювали з PR-агентством Pragmatico. Однак, як зазначається в заявах, спільна робота була виключно в рамках консультаційних послуг із просування сторінок у соцмережах.

"Команда Politeka.net - це журналісти та програмісти, SEO-експерти та контент-менеджери, це величезна команда людей, кожен з яких може підтвердити свою особу. Довести, що він не троль або бот... Звинувачення Facebook у тому, що "сторінки та групи керувалися фейковими акаунтами, а імена постійно змінювалися, "не відповідають дійсності", - йдеться в заяві Politeka.net.

У свою чергу в Znaj.ua зазначають, що їхні співробітники можуть підтвердити свої особи.

"Ми самі стали жертвою "великої чистки" під надуманим приводом, який пов'язуємо з тим, що на сторінці Politeka.net, як і на сторінці Znaj.ua, у Facebook могли вести інформаційні війни певні політичні сили. Групи, до яких ніхто з команд видань не має ніякого стосунку", - йдеться в повідомленні.

Як повідомлялося, Facebook у вівторок, 17 вересня, оприлюднив заяву про видалення майже 400 українських сторінок, груп і акаунтів у мережах Facebook і Instagram (був придбаний Facebook у 2012 році), зокрема сторінок ресурсів Hyser, Znaj.ua, Politeka.

Згідно з розкритими Facebook даними, майже 4,2 млн облікових записів були підписані на одну або більше з цих сторінок, близько 401 тис. облікових записів приєдналися до однієї з цих груп.

На рекламу зазначених ресурсів у Facebook та Instagram, оплачену в доларах США, було витрачено близько $1,6 млн.

Значна частина решти сторінок пов'язана з онлайн-агрегаторами новин "Знай. ЮА" і "Політека. Нет", що належать інформагентству "Знай", статутний фонд якого становить лише 1 тис. грн.

Бенефіціарним власником інформагентства "Знай", а також ТОВ "Українська стіна" (видавнича справа) і "Будні Медіа" (виробництво кіно- і відеофільмів, телевізійних програм) є Антон Федченко, зареєстрований у Лозовій (Харківська обл.).

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА