13:33 10.10.2019

Зеленський про телеканал "112.Україна": Медведчук, Козак - одна історія... Нацрада повинна чесно розглянути це питання

2 хв читати
Зеленський про телеканал "112.Україна": Медведчук, Козак - одна історія... Нацрада повинна чесно розглянути це питання

Президент України Володимир Зеленський вважає, що новий склад Національної ради з питань телебачення і радіомовлення повинен буде незалежно й чесно розглянути питання продовження ліцензії групі телеканалів, що здійснюють мовлення під логотипом "112.Україна".

"Це не моя, не президентська справа. Ми маємо перезавантажити Нацраду, новий склад має прийти, й нехай вони без мене розглядають це питання, доводять разом із вами – маєте ви рацію чи ні. Навіщо мені втручатися в цю ситуацію?" - сказав він під час прес-марафону в четвер у Києві.

Глава держави нагадав, що питання про непродовження ліцензій телеканалам групи "112.Україна" порушувалося в останні два роки.

"Знаєте, за що вам погрожували відібрати вашу ліцензію - ми ж про "112.Україна" зараз говоримо? Ваш власник - Медведчук? Ну як - ні? Козак, Медведчук - одна історія... Пан Медведчук, який має не проукраїнську позицію, є вашим власником? Я не займаюся редакційною політикою, просто вам нагадую, чому... Думаю, це був шантаж", - зазначив президент.

Зеленський також наголосив, що його команда не займається редакційною політикою ЗМІ в принципі, в партії "Слуга народу" немає власників телеканалів.

"Новий склад Нацради має чесно розглянути це питання (відмови продовження ліцензій групі каналів "112.Україна" - ІФ). Я не буду на них впливати", - заявив Зеленський.

Як повідомлялося, наприкінці вересня Національна рада з питань телебачення і радіомовлення не продовжила термін дії цифрових ліцензій п'яти телекомпаній, які здійснюють мовлення із логотипом "112.Україна". Регулятор стверджує, що ТОВ "Новий формат ТВ", ТОВ "Аріадна ТВ", ТОВ "Партнер ТВ", ТОВ "ТВ Вибір" і ТОВ "Лідер ТВ" (усі - Київ) не дотримуються умови ліцензії в частині програмної концепції мовлення і змінили формат мовлення з розважально-інформаційного на інформаційний. Крім того, Нацрада звертає увагу на те, що логотипи зазначених компаній використовують лише частину логотипа - "112.Україна".

У свою чергу 1 жовтня телекомпанії подали до суду позов про визнання протиправним рішення Нацради про відмову в продовженні терміну дії ліцензії на мовлення.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА