13:13 26.06.2020

"Київстар" надав безкоштовний зв'язок абонентам у постраждалих від повені регіонах України

2 хв читати
"Київстар" надав безкоштовний зв'язок абонентам у постраждалих від повені регіонах України

Мобільний оператор "Київстар" ухвалив рішення надати нетарифіковані послуги мобільного зв'язку для абонентів, які живуть у населених пунктах, постраждалих від стихійного лиха в Західній Україні.

Як повідомила прес-служба оператора у п'ятницю, для абонентів припейд-тарифів, які живуть у зоні стихійного лиха, буде нараховано на мобільні рахунки по 50 бонусів, які можна використати для послуг зв'язку. Абонентам контрактних тарифних планів буде нараховано по 200 хвилин для дзвінків на інші мережі. Абоненти зможуть використати бонуси та нетарифіковані хвилини протягом тижня від дня нарахування.

За даними "Київстар", у населених пунктах Львівської, Івано-Франківської, Закарпатської і Чернівецької областей, які постраждали від повені, мобільним зв'язком користуються майже 70 тис. абонентів.

"Київстар" докладає усіх зусиль, щоб у регіонах, постраждалих від повені, стабільно працював мобільний зв'язок, і місцеві жителі могли безперешкодно телефонувати до служб екстреної допомоги, своїм родичам і друзям. Так, у цілодобовому режимі працюють аварійно-відновлювальні групи, щодня здійснюються об'їзди трас для виявлення критичних ділянок, проводяться роботи зі зміцнення магістральних кабель-каналів тощо", - додав оператор.

"Київстар" - великий український оператор телекомунікацій. Надає послуги зв'язку та передачі даних на основі широкого спектра мобільних і фіксованих технологій, зокрема 3G. Його послугами на кінець 2018 року користувалися близько 26,4 млн абонентів мобільного зв'язку і близько 0,9 млн клієнтів фіксованого інтернету.

Акціонером "Київстару" є міжнародна група VEON (раніше - VimpelCom Ltd.). Акції групи котируються на фондовій біржі NASDAQ (Нью-Йорк).

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Наглядова рада НСТУ припиняє повноваження члена правління суспільного мовника Никоненка

"Велика трійка" мобільних операторів запустила 4G іще на восьми станціях київського метро

Кабмін доручив Міністерству охорони здоров'я в 10 разів підвищити граничні норми випромінювання радіообладнання для розвитку 4G

У Латвії заборонили телеканал Russia Today

"Vodafone Україна" повністю відновив роботу базових станцій у постраждалих від повені районах

"Київстар" підключив до 4G-мережі ще 344 населених пункти України

Кабмін звільнив голову Держспецзв'язку і призначив в. о. начальника головного управління урядового зв'язку відомства

Mobile ID очолила топ-3 послуг "Vodafone Україна" для МСБ, далі "Навігатор" і BigData

"Київстар" запустив мобільний застосунок для електронного документообігу з Mobile ID

Домініка Стояноска: Українські жінки цікавляться інженерією втричі рідше за чоловіків

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА