Інтерфакс-Україна
13:13 03.11.2020

Ринок рухається до того, що ціна за гігабайт падає - "Vodafone Україна"

1 хв читати
Ринок рухається до того, що ціна за гігабайт падає - "Vodafone Україна"

Оператор мобільного зв'язку "Vodafone Україна" відзначає зниження вартості доступу до мобільного інтернету при стабільному зростанні його застосування.

"Ринок рухається до того, що ціна за гігабайт падає, незважаючи на те, що всім здається, що ціна мобільного зв'язку зростає. Наприклад, у нас за останній рік ціна за гігабайт знизилася на 12%. Це відбувається, тому що змінюється профіль споживання", - констатувала генеральний директор "Vodafone Україна" Ольга Устинова в інтерв'ю агентству "Інтерфакс-Україна".

Вона зазначила, що багато українців перейшли на віддалений робочий графік, працюють із дому, користуються послугами передачі даних частіше, більше і довше, відповідно ціна послуг падає, а обсяги користування зростають.

"Середнє користування (дата-сервісами - ІФ) за рік у нашій мережі збільшилося на 36-40%. Ринок рухається до того, що все більше і більше людей використовують послуги передачі даних для онлайн-купівель, платежів, перегляду відео, розваг. Думаю, ціна гігабайта продовжить знижуватися", - наголосила гендиректор "Vodafone Україна".


 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Наглядову раду "Укрпошти" залишив голова КМВА Тимур Ткаченко

"Нова пошта" після нічної атаки ворога встановить в Ізмаїлі мобільне відділення

Угода з Tелеграм на $300 млн щодо xAI ще не підписана, підтвердили Маск і Дуров

"Vodafone Україна" запустив AI-платформу для аналізу навантаження на мережу з метою економії е/е

Держспецзв'язку та Національний центр кібербезпеки Фінляндії підписали меморандум про співпрацю

Готується нарада щодо використання російськими "шахедами" SIM-карток українських мобільних операторів

В Україні розпочав роботу Проєктний офіс Талліннського механізму для підвищення кіберстійкості

Національний освітній проєкт CDTO Campus розглядає можливість виходу на міжнародний рівень

NovaPay довів парк POS-терміналів у відділеннях "Нова пошта" до 7,5 тис. і планує досягти 10 тис. у 2025р

Юрчишин вважає за доцільне почати діалог про обмеження для неповнолітніх у TikTok, Telegram та інших соцмережах

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА