13:35 03.11.2020

"Vodafone Україна" планує у 2020 році отримати 125 млн грн доходів від ІТ-дочки

2 хв читати
"Vodafone Україна" планує у 2020 році отримати 125 млн грн доходів від ІТ-дочки

Оператор мобільного зв'язку "Vodafone Україна" очікує за підсумками поточного року отримати 125 млн грн доходів від діяльності дочірньої компанії IT SmartFlex.

"Ми вважаємо, що експертиза IT-розробок і системної інтеграції має бути на борту компанії, і продовжуємо інвестувати в цей напрям. Ми очікуємо, що поточного року доходи IT SmartFlex перевищать 125 млн грн", - повідомила генеральний директор "Vodafone Україна" Ольга Устинова в інтерв'ю агентству "Інтерфакс-Україна".

"Vodafone Україна" заснувала IT SmartFlex у 2019 році. Основні завдання IT SmartFlex - розробка програмного забезпечення, IT-продуктів і рішень для внутрішніх і зовнішніх клієнтів.

Устинова також повідомила, що компанія вже випустила кілька оригінальних комерційних продуктів на ринок, зокрема OMB (omnibulk-channel messaging) - цифрову платформу, яка дає змогу проводити мультиканальні таргетовані комунікації всіма доступними каналами і месенджерами.

"В активній фазі перебувають розробки інших цифрових продуктів, перспективних інтеграцій щодо специфікації OpenAPI", - зазначила гендиректор "Vodafone Україна".

Вона також повідомила, що протягом усього року оператор здійснював кастомізацію технічних платформ під українських клієнтів і пілотування різноманітних IoT-продуктів (від онлайн-обліку газу і води, розумних парковок, відеоспостереження до транспортного і екологічного моніторингу).

"Наразі ми виходимо на масштабну промислову експлуатацію і плануємо, що в 2021 році отримаємо помітні результати на ринку IoT. Нарощувати портфоліо IoT-продуктів і збільшувати кількість IoT-клієнтів – це одне з наших стратегічних завдань наступного року", - описала перспективу гендиректор другого за величиною мобільного оператора України.

За словами Устинової, за два роки база IoT-підключень карток "Vodafone Україна" зросла на 79%.


Повний текст інтерв'ю з генеральним директором "Vodafone Україна" Ольгою Устиновою буде оприлюднено на сайті агентства "Інтерфакс-Україна".

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА