Інтерфакс-Україна
12:26 06.03.2023

Rozetka розпочала роботу в Польщі

1 хв читати
Rozetka розпочала роботу в Польщі

 Український онлайн-ритейлер Rozetka розпочав роботу в Польщі, повідомив співзасновник Rozetka Владислав Чечоткін.

"Rozetka розпочала роботу в Польщі. Поки що в тестовому режимі: перевіряємо всі процеси, наповнюємо асортиментом сайт, налагоджуємо всі логістичні ланки", - повідомив він у фейсбуці.

Чечоткін зазначив, що в роботі розраховують і на велику українську аудиторію (у Польщі проживають понад 2 млн українців), і на місцеву.

"Дякуємо ЗСУ за те, що це в принципі можливо! За те, що через рік після початку повномасштабної війни, ми не тільки вистояли, а можемо розвивати бізнес. І всім нашим клієнтам, для яких ми залишилися "щоразу що треба", - зазначив він.

Онлайн-магазин електроніки та побутової техніки Rozetka був заснований у 2005 році в Києві Владиславом та Іриною Чечоткіними. У наступні роки компанія трансформувалася в мультикатегорійний онлайн-маркетплейс. У грудні 2022 року відвідуваність Rozetka становила 40 млн осіб на місяць.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

"Дія" повідомлятиме українців про доступ до їхніх даних у державних реєстрах

"Укртелеком" звернувся до регулятора через запровадження в Україні "непродуктивних" та "комерційних" викликів

NovaPay та "Укрпошта" запустили післяплату для користувачів OLX

Роботу інтернету в Афганістані відновлено

Кабмін передбачив функціонування вебпорталу "Можливості для молоді"

Бета-тестування цифрової валюти "мрійки" мають запустити у "Мрії" з жовтня

Передбачені в проекті держбюджету-2026 кошти на Держкіно не дозволить взагалі фінансувати кінематограф - голова Агентства

Програма "1000 годин українського контенту" буде реалізовуватися під патронатом президента в 2026р - Мінкультури

Польща продовжує фінансувати термінали Starlink в Україні

"Укртелеком" планує підписати меморандум з учасниками ринку щодо користування кабельною каналізацію

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА