Інтерфакс-Україна
15:35 23.03.2023

"Нова пошта" інвестує EUR10 млн у розвиток у 30-ти країнах Європи до 2025 року

1 хв читати
"Нова пошта" інвестує EUR10 млн у розвиток у 30-ти країнах Європи до 2025 року

Лідер експрес-доставки в Україні "Нова пошта" інвестує EUR10 млн у розвиток у країнах Європи до 2025 року, плануючи відкрити 200 відділень у 30-ти країнах, повідомив співвласник "Нової пошти" Володимир Поперешнюк агентству "Інтерфакс-Україна" на відкритті першого вантажного відділення в Литві.

"Буде інвестовано EUR10 млн. Загалом ми плануємо відкрити 200 відділень у 30-ти країнах", - сказав він, уточнивши, що в розвиток мережі в Польщі компанія вже вклала EUR1 млн.

"Найближчим часом у Литві буде відкрито щонайменше три відділення, а також по одному в Ризі й Таллінні. Все залежатиме від кількості клієнтів і відправлень", - додав Поперешнюк.

За його словами, у Німеччині протягом трьох місяців буде відкрито відділення у 12 містах.

"Перше з'явиться в Берліні на початку травня. Робота там уже активно триває", - уточнив співвласник "Нової пошти".

"Нова пошта" у 2022 році доставила 315 млн посилок. Фінансових результатів за минулий рік компанія не розголошує.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

В "Дії" стартувало голосування за представника України на "Дитячому Євробаченні-2025", фінал відбудеться 12 жовтня

Свириденко: розлучення онлайн в "Дії" ніяким чином не впливає на бажання людей розлучатися

Розлучення онлайн в "Дії" не буде стимулювати сам процес розірвання шлюбу - Федоров

Кількість завантажень застосунку коротких ШІ-відео Sora від OpenAI сягнула мільйона менш ніж за п'ять днів

"Vodafone Україна" вп’яте підвищив ціну чергового викупу євробондів – до 96% номіналу

Міністерства оборони України та Німеччини домовились про довгострокове партнерство у сфері цифровізації

TSMC у III кварталі збільшила виручку на 30%

Міжнародна компанія з українським корінням BHAG виходить на ринок України з цифровими рішеннями BEEDIGIT та factory.online

Рада має намір створити Кіберсили ЗСУ

Військові відтепер можуть залишати оцінки та відгуки на дрони у DOT-Chain Defence

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА