07:37 27.08.2017

Кількість жертв урагану "Гарві" збільшилася до трьох осіб (відео)

2 хв читати
В результаті урагану "Гарві", що обрушився на південно-східне узбережжя США, загинуло троє людей. Про це повідомляє газета Los Angeles Times з посиланням на помічника начальника пожежної служби Роя Лерда. За його словами, всі троє загинули в окрузі Аранзас Зараз екстрені служби продовжують розбирати завали будівель, що обрушилися, прибирають з доріг повалені дерева і ліхтарні стовпи, а також перекинуті автомобілі. Раніше повідомлялося про одного загиблого і десятьох постраждалих в результаті стихійного лиха. За даними CNN, людина загинула вночі 26 серпня в місті Рокпорт, штат Техас, внаслідок пожежі в житловому будинку. Прибулі на місце події рятувальники не змогли визволити людину з вогню. Зараз влада штату шукає родичів загиблого. За даними телеканалу ABC, ураган пошкодив частину будівель в Рокпорті. Також в сусідньому місті Корпус-Крісті з населенням в 320 тис. чоловік ураган обірвав лінії електропередач, таким чином позбавивши світла 155 тис. чоловік. Потужність урагану досягала четвертої категорії (за п'ятибальною шкалою Саффіра - Сімпсона). За три години швидкість вітру знизилася з 208 км/год до 200 км/год і експерти знизили рівень потужність "Гарві" до третьої категорії. За інформацією ABC, ураган прямує на північний захід США зі швидкістю 9,6 км/год. Ураган вважається найпотужнішим за останні 12 років. Швидкість вітру досягає 178-208 км / ч. Як повідомляло Reuters, це дозволяє урагану "виривати з коренем дерева і зривати дахи будинків". Президент США Дональд Трамп ввів в Техасі режим стихійного лиха. Близько 10 тис. осіб були евакуйовані з прибережних районів штату.
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Трансляція круглого столу на тему "Стан екології столичного округу"

Трансляція прес-конференції на тему "Ситуація на Донбасі: кримінальні елементи чинять тиск на місцеву владу і готуються до зриву виборів"

Трансляція прес-конференції на тему "Роль поліції у виборчому процесі: впливати чи забезпечувати порядок?"

Трансляція прес-конференції на тему на тему "Громадськість за усвідомлений вибір президента України"

Трансляція прес-конференції громадської ініціативи #Команда_Порошенка щодо конституційного закріплення курсу України на членство в ЄС і НАТО

Трансляція прес-конференції на тему "Скільки коштів спрямовують на встановлення безкоштовних лічильників газу?"

Трансляція прес-конференції керівника Фонду "Українська політика" Костянтина Бондаренка на тему "Основні тенденції президентської кампанії в Україні"

Трансляція прес-конференції на тему: "Вибори 2019. Проблеми зовнішнього і внутрішнього втручання в їхній процес"

Трансляція прес-конференції КМІС на тему: "Суспільно-політичні настрої населення України: січень-лютий-2019"

Трансляція прес-конференції на тему на тему "Вибори-2019: роль правоохоронних органів у забезпеченні законності виборчого процесу"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА