Інтерфакс-Україна
08:33 29.03.2018

Фізики зі США винайшли унікальний метод 3D-друку водою в маслі (ВІДЕО)

1 хв читати

Вчені зі США та Китаю під керівництвом Томаса Расселла (Thomas P. Russell) з Національної лабораторії імені Лоуренса в Берклі запропонували метод тривимірного друку водою або водними розчинами всередині дуже вузького силіконового масла.

Зазвичай, під час друку в форматі  3D вода використовується не як чорнило, а як допоміжний елемент для додаткових функцій. Наприклад, американські дослідники запропонували використовувати воду для перетворення тривимірного друку в чотиривимірний. 

Підхід, запропонований авторами дослідження, заснований на створенні навколо рідини плівки з поверхнево-активної речовини, яка робить надруковану структуру стійкою протягом досить довгого часу.

За словами авторів роботи, за допомогою запропонованого ними методу можна створювати матеріали для рідинної електроніки, систем молекулярного транспорту, а також створювати мікрореактори потрібної форми для проведення багатофазних реакцій або біологічного аналізу.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Пресконференція на тему "Питання доцільності та законності ініціатив уряду та МОН стосовно аспірантів"

Пресконференція на тему "Відповідальність Росії за війну проти України: юридичні механізми"

Дискусія тему "Advance Truth Strategy (ATS) як елемент інформаційної оборони: протидія російському впливу та формування позитивного іміджу України в Європі та США"

Про дискусію на тему "Динаміка суспільно-політичних настроїв українців під час війни"

Про презентацію дослідження та круглий стіл у пресцентрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Ватна Україна. Наративи, обличчя, перспективи"

Пресконференція щодо програми фінансування для благодійних та громадських організацій в Україні за підтримки МЗС Німеччини

Місія ПОВЕРНЕННЯ: ментальна підтримка військових, ветеранів і їхніх родин

Пресконференція на тему "Три стовпи майбутнього економічного відродження України: точка зору партії "Сила нації"

Пресконференція на тему "Що думають українці про ініціативи у сфері боротьби з курінням - результати опитування"

Спецоперація "Павутина": унікальні кадри підготовки

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА