Інтерфакс-Україна
08:10 24.04.2018

У Китаї 18 людей загинули внаслідок підпалу караоке-бару (ВІДЕО)

1 хв читати

Не менш 18 людей загинули і п'ятеро поранені внаслідок пожежі в караоке-барі на півдні Китаю, повідомляє у вівторок інформагентство Associated Press з посиланням на місцеву поліцію.

Імовірно, причиною загоряння став підпал, який скоїв один з гостей закладу після конфлікту з іншим відвідувачем. За версією поліції, він заблокував єдиний вихід з бару за допомогою мотоцикла, що і призвело до великої кількості жертв, не дивлячись на те, що з пожежею впоралися протягом півгодини.

ОСТАННЄ

34-ий День Незалежності України: чи вдасться відстояти суверенітет держави?

Як діяльність та бездіяльність правоохоронців впливає на відбудову, інвестиційний клімат, обороноздатність

Якою має бути освіта в часи війни: план дій

Екологи виграли суд проти Київради та її колишнього секретаря Бондаренка на захист заповідних об'єктів

Апеляційний суд визнав незаконним виділення землі під Національний військовий меморіальний комплекс біля села Мархалівка

Про засідання дискусійного клубу "Столичний регіон" в пресцентрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Проблеми та перспективи організації реабілітації військових на Київщини: позитивні приклади та системні недоліки"

Круглий стіл на тему "Свобода для бізнесу та нові інвестиційні можливості: як уряд, регіони та бізнес запускають відновлення"

Про "круглий стіл" у пресцентрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Гуманітарна діяльність у війні: захист персоналу, інновації та вплив на світову політику"

Про засідання дискусійного клубу "Столичний регіон" на тему "Проблеми відбудови Київщини: які особливості відновлення деокупованих територій, ліквідації наслідків руйнувань та будівництва житла для ВПО і ветеранів"

Дискусія тему "Україна очима американців: виклики сприйняття та стратегії комунікації"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА