13:20 09.08.2018

Трансляція прес-конференції ТОВ "ПАК-ЕКСПО Лізинг" про спробу захоплення підприємства

1 хв читати

Сьогодні, 9 серпня, о 15.00 у прес-центрі інформаційного агентства "Інтерфакс-Україна" розпочнеться прес-конференція ТОВ "ПАК-ЕКСПО Лізинг", присвячена спробі захоплення підприємства. Учасники: генеральний директор ТОВ "ПАК-ЕКСПО Лізинг" Валерій Савченко, директор з розвитку ТОВ "ПАК-ЕКСПО Лізинг" Юлія Васильчук, юрист Максим Заворотнюк (вул. Рейтарська, 8/5а). Попередня акредитація журналістів обов'язкова за тел. (050) 562-61-06.

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Трансляція прес-конференції на тему "Громадськість вимагає притягнути до кримінальної відповідальності начальника Головного управління ДФС у Київській області Олексія Кавиліна"

Трансляція прес-конференції на тему "Вибори і маніпуляції: як технології штабів вплинуть на результати другого туру?"

Трансляція прес-конференції громадської ініціативи "Виборча Рада UA" на тему "Про виклики свідомого вибору президента-2019" та про проведення національного екзит-полу в другому турі виборів

Трансляція прес-конференції на тему "Фейки, факти та порядок денний для країни"

Трансляція прес-конференції КМІС на тему "Суспільно-політичні настрої населення України напередодні 2-го туру виборів президента України"

Трансляція прес-конференції на тему "Проект # ЗРАДА VS # ПЕРЕМОГА як шпаргалка для виборця"

Трансляція про прес-конференції на тему "Діти - квіти життя, а не плід сексуальної насолоди. Хімічна кастрація - медичний захід, що зупинить педофілів"

Трансляція прес-конференції на тему "Справа Сергієнка - проект для політичного піару: адвокати представляють нову версію злочину і докази тиску на учасників справи"

Трансляція прес-конференції Соціологічної групи "Рейтинг" на тему "Моніторинг електоральних настроїв українців"

Трансляція прес-конференції на тему "Митниця незаконно блокує поставки тканин для армії"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА