15:32 28.08.2018

Трансляція прес-конференції на тему "Наслідки постійної збитковості тарифу на розподіл газу: катастрофічна ситуація з персоналом в операторів ГРМ"

1 хв читати

У середу, 29 серпня, о 12.00 у прес-центрі інформаційного агентства "Інтерфакс-Україна" розпочнеться прес-конференція на тему "Наслідки постійної збитковості тарифу на розподіл газу: катастрофічна ситуація з персоналом в операторів ГРМ". Учасники: голова об'єднаної профспілкової організації ВАТ "Одесагаз" Наталія Бубнова; технічний директор ПАТ "Запоріжгаз" Тетяна Бузовська; голова об'єднаної профспілкової організації ВАТ "Херсонгаз" Інна Гасілова; голова Профспілки працівників газових господарств України Сергій Копанічук; керівник управління з персоналу ПАТ "Дніпропетровськгаз" Анатолій Москвичов; голова об'єднаної профспілкової організації ВАТ "Полтавагаз" Олег Сагачко (вул. Рейтарська, 8/5а). Акредитація журналістів за телефоном (097) 900-92-09.

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Трансляція круглого столу на тему "Стан екології столичного округу"

Трансляція прес-конференції на тему "Ситуація на Донбасі: кримінальні елементи чинять тиск на місцеву владу і готуються до зриву виборів"

Трансляція прес-конференції на тему "Роль поліції у виборчому процесі: впливати чи забезпечувати порядок?"

Трансляція прес-конференції на тему на тему "Громадськість за усвідомлений вибір президента України"

Трансляція прес-конференції громадської ініціативи #Команда_Порошенка щодо конституційного закріплення курсу України на членство в ЄС і НАТО

Трансляція прес-конференції на тему "Скільки коштів спрямовують на встановлення безкоштовних лічильників газу?"

Трансляція прес-конференції керівника Фонду "Українська політика" Костянтина Бондаренка на тему "Основні тенденції президентської кампанії в Україні"

Трансляція прес-конференції на тему: "Вибори 2019. Проблеми зовнішнього і внутрішнього втручання в їхній процес"

Трансляція прес-конференції КМІС на тему: "Суспільно-політичні настрої населення України: січень-лютий-2019"

Трансляція прес-конференції на тему на тему "Вибори-2019: роль правоохоронних органів у забезпеченні законності виборчого процесу"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА