13:11 08.10.2018

Відкрите звернення громадськості до уряду: право на житло вимушених переселенців має бути забезпечене в усіх регіонах України

1 хв читати

У понеділок, 8 жовтня, о 13.00 у прес-центрі інформаційного агентства "Інтерфакс-Україна" розпочнеться прес-конференція на тему "Відкрите звернення громадськості до уряду: право на житло вимушених переселенців має бути забезпечене в усіх регіонах України". Учасники прес-конференції: голова Громадської ради при Міністерстві з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб (МінТОТ), співзасновник ГС "Всеукраїнська платформа Донбасу" Геннадій Борисичев; голова експертної ради при Громадській раді при Міністерстві з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб Наталія Целовальніченко; член Громадської ради при Міністерстві з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб, голова громадської організації "Союз переселенців "Мир на долоні" Ірина Гладка (вул. Рейтарська, 8/5а). Реєстрація журналістів на місці за редакційними посвідченнями. Додаткова інформація за тел. (050) 755-55-75.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Відкриття Зали і Дзвону пам‘яті

Трансляція прес-конференції на тему "Тимофія Нагорного звинувачують у держзраді через участь у Марші миру в Москві на запрошення Бориса Нємцова"

Хто намагається заробити на пожежі, що сталася 2015 році під Васильковом

Трансляція прес-конференції на тему "Вкрадені вибори в ОТГ Цебрикове"

В Україні почастішали випадки рейдерства за участю псевдо-активістів

Трансляція прес-конференції на тему: "Аутизм: зламай кордони стереотипів, відкрий своє серце незвичайним"

Трансляція прес-конференції на тему "Мішель Терещенко: складаю повноваження Глухівського міського голови, щоб кинути виклик існуючій системі".

Трансляція прес-конференції щодо впровадження телемедичних і телерадіологічніх технологій у діагностиці онкологічних захворювань

Трансляція прес-конференції на тему "Президентська осінь: старт, треки, тренди"

Кличко оприлюднив відео про те, як він готується до конгресу WBC

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА