13:11 08.10.2018

Відкрите звернення громадськості до уряду: право на житло вимушених переселенців має бути забезпечене в усіх регіонах України

1 хв читати

У понеділок, 8 жовтня, о 13.00 у прес-центрі інформаційного агентства "Інтерфакс-Україна" розпочнеться прес-конференція на тему "Відкрите звернення громадськості до уряду: право на житло вимушених переселенців має бути забезпечене в усіх регіонах України". Учасники прес-конференції: голова Громадської ради при Міністерстві з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб (МінТОТ), співзасновник ГС "Всеукраїнська платформа Донбасу" Геннадій Борисичев; голова експертної ради при Громадській раді при Міністерстві з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб Наталія Целовальніченко; член Громадської ради при Міністерстві з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб, голова громадської організації "Союз переселенців "Мир на долоні" Ірина Гладка (вул. Рейтарська, 8/5а). Реєстрація журналістів на місці за редакційними посвідченнями. Додаткова інформація за тел. (050) 755-55-75.

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Трансляція прес-конференції керівника Фонду "Українська політика" Костянтина Бондаренка на тему "Основні тенденції президентської кампанії в Україні"

Трансляція прес-конференції на тему: "Вибори 2019. Проблеми зовнішнього і внутрішнього втручання в їхній процес"

Трансляція прес-конференції КМІС на тему: "Суспільно-політичні настрої населення України: січень-лютий-2019"

Трансляція прес-конференції на тему на тему "Вибори-2019: роль правоохоронних органів у забезпеченні законності виборчого процесу"

Трансляція прес-конференції з приводу нападів на депутата Київради від ВО "Свобода" В.Назаренка

Трансляція презентації громадської ініціативи "Ветерани АТО, волонтери й патріоти за чесні та прозорі вибори без фальсифікацій"

Трансляція прес-конференції на тему "Вибори-2019: роль правоохоронних органів у забезпеченні законності виборчого процесу"

Трансляція експертної дискусії на тему "Зняття економічної блокади з Донбасу - крок до миру"

Трансляція прес-конференції на тему "Незаконне затримання, побиття і грабіж поліцією учасників ініціативи "Хто замовив Катерину Гандзюк"

Трансляція прес-конференції на тему "Старт президентської кампанії: перші ризики і загрози"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА