13:11 08.10.2018

Відкрите звернення громадськості до уряду: право на житло вимушених переселенців має бути забезпечене в усіх регіонах України

1 хв читати

У понеділок, 8 жовтня, о 13.00 у прес-центрі інформаційного агентства "Інтерфакс-Україна" розпочнеться прес-конференція на тему "Відкрите звернення громадськості до уряду: право на житло вимушених переселенців має бути забезпечене в усіх регіонах України". Учасники прес-конференції: голова Громадської ради при Міністерстві з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб (МінТОТ), співзасновник ГС "Всеукраїнська платформа Донбасу" Геннадій Борисичев; голова експертної ради при Громадській раді при Міністерстві з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб Наталія Целовальніченко; член Громадської ради при Міністерстві з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб, голова громадської організації "Союз переселенців "Мир на долоні" Ірина Гладка (вул. Рейтарська, 8/5а). Реєстрація журналістів на місці за редакційними посвідченнями. Додаткова інформація за тел. (050) 755-55-75.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Трансляція прес-конференції на тему "Про ситуацію у вугільній галузі та визначення ціни на вугілля"

Трансляція прес-конференції Атлантичної ради та Фонду Віктора Пінчука, присвяченої запуску Робочої групи для запобігання зовнішнього втручання в українські вибори

Трансляція прес-конференції "Результати опитування експертного професійного юридичного середовища про наслідки впровадження судової реформи в Україні станом на кінець 2018 року"

Трансляція прес-конференції на тему "Актуальні суспільно-політичні настрої громадян України"

Трансляція прес-конференції на тему "Вибори 2019: об'єднання як єдиний шлях для України"

Трансляція прес-конференції на тему "Забудова заплави річки Ірпінь - потужна еко-бомба поблизу Києва"

Трансляція прес-конференції на тему група "Гельсінкі 2.0"

Трансляція прес-конференції на тему "Скільки бюджет України втрачає без правовладдя?"

Трансляція прес-конференції на тему "Підсумки 2018 року в сегментах офісної, торговельної, готельної нерухомості м. Києва та прогнози на 2019 рік"

Трансляція прес-конференції на тему "Франшиза "Система партнерських продажів" як інструмент кардинальних змін ринку нерухомості України"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА