12:00 31.10.2018

Трансляція прес-конференції на тему "Свобода пересування та вільний вибір місця проживання: що змінює новий законопроект"

1 хв читати

У середу, 31 жовтня, о 12.30 у прес-центрі інформаційного агентства "Інтерфакс-Україна" розпочнеться прес-конференція на тему "Свобода пересування та вільний вибір місця проживання: що змінює новий законопроект". Учасники: народний депутат України, автор закону "Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні" Сергій Березенко, екс-міністр внутрішніх справ і державного управління Словенії Грегор Вірант, керівник офісу реформ адмінпослуг (EDGE Canada) Володимир Семеніхін (вул. Рейтарська, 8/5а). Додаткова інформація за тел. (097) 909-11-11 (Христина Чернега). Реєстрація журналістів на місці за редакційними посвідченнями.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Трансляція прес-конференції "Результати опитування експертного професійного юридичного середовища про наслідки впровадження судової реформи в Україні станом на кінець 2018 року"

Трансляція прес-конференції на тему "Актуальні суспільно-політичні настрої громадян України"

Трансляція прес-конференції на тему "Вибори 2019: об'єднання як єдиний шлях для України"

Трансляція прес-конференції на тему "Забудова заплави річки Ірпінь - потужна еко-бомба поблизу Києва"

Трансляція прес-конференції на тему група "Гельсінкі 2.0"

Трансляція прес-конференції на тему "Скільки бюджет України втрачає без правовладдя?"

Трансляція прес-конференції на тему "Підсумки 2018 року в сегментах офісної, торговельної, готельної нерухомості м. Києва та прогнози на 2019 рік"

Трансляція прес-конференції на тему "Франшиза "Система партнерських продажів" як інструмент кардинальних змін ринку нерухомості України"

Трансляція прес-конференції на тему "Налагодження співпраці новоствореного Міністерства ветеранів із ветеранським рухом"

Трансляція прес-конференції на тему "43 недоброчесних до Вищого антикорупційного суду"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА