12:00 31.10.2018

Трансляція прес-конференції на тему "Свобода пересування та вільний вибір місця проживання: що змінює новий законопроект"

1 хв читати

У середу, 31 жовтня, о 12.30 у прес-центрі інформаційного агентства "Інтерфакс-Україна" розпочнеться прес-конференція на тему "Свобода пересування та вільний вибір місця проживання: що змінює новий законопроект". Учасники: народний депутат України, автор закону "Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні" Сергій Березенко, екс-міністр внутрішніх справ і державного управління Словенії Грегор Вірант, керівник офісу реформ адмінпослуг (EDGE Canada) Володимир Семеніхін (вул. Рейтарська, 8/5а). Додаткова інформація за тел. (097) 909-11-11 (Христина Чернега). Реєстрація журналістів на місці за редакційними посвідченнями.

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Луценко: протягом трьох років в Україні винесли 2876 тис. вироків корупціонерам

Трансляція прес-конференції на тему "Дочасні вибори парламенту - основна інтрига та головні суперники"

Трансляція прес-конференції на тему "Дії "Нафтогазу України" поставили під загрозу доставку газу споживачам у Дніпропетровській області"

Трансляція прес-конференції на тему "Моніторинг електоральних орієнтацій населення України"

«Національний Корпус» вимагає внести зміни до Виборчого кодексу

Трансляція прес-конференції на тему "Соціальна обумовленість і показники здоров'я підлітків та молоді в Україні"

Трансляція прес-конференції на тему "Конфесійна структура і створення Православної церкви України: результати соціологічного опитування"

Зеленський пообіцяв створити "незручності" Верховній Раді через призначення інавгурації на незручний день

Трансляція "круглого столу" на тему "Бути чи не бути конкурентному оптовому ринку електроенергії в Україні з 1 липня 2019 року"

Трансляція прес-конференції на тему "Забезпечення прозорості у проведенні електронних аукціонів відповідно до вимог нового Кодексу України про процедури банкрутства: виклики та ризики"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА