12:00 31.10.2018

Трансляція прес-конференції на тему "Свобода пересування та вільний вибір місця проживання: що змінює новий законопроект"

1 хв читати

У середу, 31 жовтня, о 12.30 у прес-центрі інформаційного агентства "Інтерфакс-Україна" розпочнеться прес-конференція на тему "Свобода пересування та вільний вибір місця проживання: що змінює новий законопроект". Учасники: народний депутат України, автор закону "Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні" Сергій Березенко, екс-міністр внутрішніх справ і державного управління Словенії Грегор Вірант, керівник офісу реформ адмінпослуг (EDGE Canada) Володимир Семеніхін (вул. Рейтарська, 8/5а). Додаткова інформація за тел. (097) 909-11-11 (Христина Чернега). Реєстрація журналістів на місці за редакційними посвідченнями.

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Трансляція прес-конференції на тему: "Вибори 2019. Проблеми зовнішнього і внутрішнього втручання в їхній процес"

Трансляція прес-конференції КМІС на тему: "Суспільно-політичні настрої населення України: січень-лютий-2019"

Трансляція прес-конференції на тему на тему "Вибори-2019: роль правоохоронних органів у забезпеченні законності виборчого процесу"

Трансляція прес-конференції з приводу нападів на депутата Київради від ВО "Свобода" В.Назаренка

Трансляція презентації громадської ініціативи "Ветерани АТО, волонтери й патріоти за чесні та прозорі вибори без фальсифікацій"

Трансляція прес-конференції на тему "Вибори-2019: роль правоохоронних органів у забезпеченні законності виборчого процесу"

Трансляція експертної дискусії на тему "Зняття економічної блокади з Донбасу - крок до миру"

Трансляція прес-конференції на тему "Незаконне затримання, побиття і грабіж поліцією учасників ініціативи "Хто замовив Катерину Гандзюк"

Трансляція прес-конференції на тему "Старт президентської кампанії: перші ризики і загрози"

Трансляція прес-конференції на тему "Трансатлантика-4 і Антарктида під вітрилом. Українці Олександр і Ольга Солярчук"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА