16:11 16.11.2018

Трансляція прес-конференції на тему "Презентація посібника "Як громаді створити Центр надання адміністративних послуг з нуля"

1 хв читати

У четвер, 22 листопада, о 10.30 у прес-центрі інформаційного агентства "Інтерфакс-Україна" розпочнеться прес-конференція на тему "Презентація посібника "Як створити ЦНАП з нуля в об'єднаній територіальній громаді - досвід інституційного створення ЦНАП Програми "U-LEAD з Європою". Учасники: віце-прем'єр-міністр, міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадій Зубко; координатор сектору із децентралізації Представництва ЄС в Україні Фредерік Коен; перший секретар Посольства Швеції, програмний директор "U-LEAD з Європою" від Sida Камеран Худур; керівник напряму із поліпшення якості надання адмінпослуг "U-LEAD з Європою" Сусанна Делланс; експерт напряму із поліпшення якості надання адмінпослуг "U-LEAD з Європою" Віктор Тимощук; голова Кочубеївської ОТГ Іван Дудар. Очікується участь представників Секретаріату Кабінету Міністрів України, Міністерства економічного розвитку і торгівлі України (вул. Рейтарська 8/5-А). Акредитація журналістів за тел. (093) 077-01-52 (Тамара Береш).

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Трансляція прес-конференції на тему "Про ситуацію у вугільній галузі та визначення ціни на вугілля"

Трансляція прес-конференції Атлантичної ради та Фонду Віктора Пінчука, присвяченої запуску Робочої групи для запобігання зовнішнього втручання в українські вибори

Трансляція прес-конференції "Результати опитування експертного професійного юридичного середовища про наслідки впровадження судової реформи в Україні станом на кінець 2018 року"

Трансляція прес-конференції на тему "Актуальні суспільно-політичні настрої громадян України"

Трансляція прес-конференції на тему "Вибори 2019: об'єднання як єдиний шлях для України"

Трансляція прес-конференції на тему "Забудова заплави річки Ірпінь - потужна еко-бомба поблизу Києва"

Трансляція прес-конференції на тему група "Гельсінкі 2.0"

Трансляція прес-конференції на тему "Скільки бюджет України втрачає без правовладдя?"

Трансляція прес-конференції на тему "Підсумки 2018 року в сегментах офісної, торговельної, готельної нерухомості м. Києва та прогнози на 2019 рік"

Трансляція прес-конференції на тему "Франшиза "Система партнерських продажів" як інструмент кардинальних змін ринку нерухомості України"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА