16:11 16.11.2018

Трансляція прес-конференції на тему "Презентація посібника "Як громаді створити Центр надання адміністративних послуг з нуля"

1 хв читати

У четвер, 22 листопада, о 10.30 у прес-центрі інформаційного агентства "Інтерфакс-Україна" розпочнеться прес-конференція на тему "Презентація посібника "Як створити ЦНАП з нуля в об'єднаній територіальній громаді - досвід інституційного створення ЦНАП Програми "U-LEAD з Європою". Учасники: віце-прем'єр-міністр, міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадій Зубко; координатор сектору із децентралізації Представництва ЄС в Україні Фредерік Коен; перший секретар Посольства Швеції, програмний директор "U-LEAD з Європою" від Sida Камеран Худур; керівник напряму із поліпшення якості надання адмінпослуг "U-LEAD з Європою" Сусанна Делланс; експерт напряму із поліпшення якості надання адмінпослуг "U-LEAD з Європою" Віктор Тимощук; голова Кочубеївської ОТГ Іван Дудар. Очікується участь представників Секретаріату Кабінету Міністрів України, Міністерства економічного розвитку і торгівлі України (вул. Рейтарська 8/5-А). Акредитація журналістів за тел. (093) 077-01-52 (Тамара Береш).

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Трансляція прес-конференції керівника Фонду "Українська політика" Костянтина Бондаренка на тему "Основні тенденції президентської кампанії в Україні"

Трансляція прес-конференції на тему: "Вибори 2019. Проблеми зовнішнього і внутрішнього втручання в їхній процес"

Трансляція прес-конференції КМІС на тему: "Суспільно-політичні настрої населення України: січень-лютий-2019"

Трансляція прес-конференції на тему на тему "Вибори-2019: роль правоохоронних органів у забезпеченні законності виборчого процесу"

Трансляція прес-конференції з приводу нападів на депутата Київради від ВО "Свобода" В.Назаренка

Трансляція презентації громадської ініціативи "Ветерани АТО, волонтери й патріоти за чесні та прозорі вибори без фальсифікацій"

Трансляція прес-конференції на тему "Вибори-2019: роль правоохоронних органів у забезпеченні законності виборчого процесу"

Трансляція експертної дискусії на тему "Зняття економічної блокади з Донбасу - крок до миру"

Трансляція прес-конференції на тему "Незаконне затримання, побиття і грабіж поліцією учасників ініціативи "Хто замовив Катерину Гандзюк"

Трансляція прес-конференції на тему "Старт президентської кампанії: перші ризики і загрози"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА