11:49 22.11.2018

Трансляція прес-конференції на тему "Електоральні тенденції в Україні на першу половину листопада 2018 року"

1 хв читати

У четвер, 22 листопада, о 12.00 у прес-центрі інформаційного агентства "Інтерфакс-Україна" розпочнеться прес-конференція на тему "Електоральні тенденції в Україні на першу половину листопада 2018 року", де буде представлено результати всеукраїнського опитування громадської думки, проведеного Інститутом соціальних технологій "Соціополіс", про поточні електоральні рейтинги потенційних кандидатів на виборах президента України та політичних партій на виборах до Верховної Ради України. Учасники: заступник директора Інституту соціальних технологій "Соціополіс", кандидат соціологічних наук Сергій Литвинов; політолог Петро Олещук (вул. Рейтарська 8/5а). Реєстрація журналістів на місці за редакційними посвідченнями. Додаткова інформація за тел. (068) 800-21-69, (044) 360-96-49 (заступник директора Інституту соціальних технологій "Соціополіс" Сергій Литвинов).

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Трансляція прес-конференції керівника Фонду "Українська політика" Костянтина Бондаренка на тему "Основні тенденції президентської кампанії в Україні"

Трансляція прес-конференції на тему: "Вибори 2019. Проблеми зовнішнього і внутрішнього втручання в їхній процес"

Трансляція прес-конференції КМІС на тему: "Суспільно-політичні настрої населення України: січень-лютий-2019"

Трансляція прес-конференції на тему на тему "Вибори-2019: роль правоохоронних органів у забезпеченні законності виборчого процесу"

Трансляція прес-конференції з приводу нападів на депутата Київради від ВО "Свобода" В.Назаренка

Трансляція презентації громадської ініціативи "Ветерани АТО, волонтери й патріоти за чесні та прозорі вибори без фальсифікацій"

Трансляція прес-конференції на тему "Вибори-2019: роль правоохоронних органів у забезпеченні законності виборчого процесу"

Трансляція експертної дискусії на тему "Зняття економічної блокади з Донбасу - крок до миру"

Трансляція прес-конференції на тему "Незаконне затримання, побиття і грабіж поліцією учасників ініціативи "Хто замовив Катерину Гандзюк"

Трансляція прес-конференції на тему "Старт президентської кампанії: перші ризики і загрози"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА