11:49 22.11.2018

Трансляція прес-конференції на тему "Електоральні тенденції в Україні на першу половину листопада 2018 року"

1 хв читати

У четвер, 22 листопада, о 12.00 у прес-центрі інформаційного агентства "Інтерфакс-Україна" розпочнеться прес-конференція на тему "Електоральні тенденції в Україні на першу половину листопада 2018 року", де буде представлено результати всеукраїнського опитування громадської думки, проведеного Інститутом соціальних технологій "Соціополіс", про поточні електоральні рейтинги потенційних кандидатів на виборах президента України та політичних партій на виборах до Верховної Ради України. Учасники: заступник директора Інституту соціальних технологій "Соціополіс", кандидат соціологічних наук Сергій Литвинов; політолог Петро Олещук (вул. Рейтарська 8/5а). Реєстрація журналістів на місці за редакційними посвідченнями. Додаткова інформація за тел. (068) 800-21-69, (044) 360-96-49 (заступник директора Інституту соціальних технологій "Соціополіс" Сергій Литвинов).

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Зеленський пообіцяв створити "незручності" Верховній Раді через призначення інавгурації на незручний день

Трансляція "круглого столу" на тему "Бути чи не бути конкурентному оптовому ринку електроенергії в Україні з 1 липня 2019 року"

Трансляція прес-конференції на тему "Забезпечення прозорості у проведенні електронних аукціонів відповідно до вимог нового Кодексу України про процедури банкрутства: виклики та ризики"

Трансляція прес-конференції на тему "Україна сьогодні: виклики та перспективи"

Зеленський оприлюднив ролик зі зверненням ієрархів різних конфесій до мешканців Донбасу та Криму

Трансляція прес-конференції на тему "Нова Генеральна угода - консервація бідності в Україні?"

Відеозвернення Володимира Зеленського до Верховної Ради України

26 квітня 1986 року. Розмова диспетчерів після вибуху на ЧАЕС Чорнобиль

Ветеран АТО закликав військових бути в стороні від політичних протистоянь і не піддаватися на маніпуляції

Трансляція прес-конференції на тему "Громадськість вимагає притягнути до кримінальної відповідальності начальника Головного управління ДФС у Київській області Олексія Кавиліна"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА