10:00 26.11.2018

Трансляція прес-конференції на тему "Права людини в окупованому Криму. Погляд із ФРН"

1 хв читати

У понеділок, 26 листопада, об 11.00 у прес-центрі інформаційного агентства "Інтерфакс-Україна" розпочнеться прес-конференція на тему "Права людини в окупованому Криму. Погляд із ФРН". Учасники: депутат Європейського парламенту від ФРН (фракції Зелених Європейський вільний альянс) Ребекка Гармс; директор німецької неурядової організації "Solidarität mit der Bürgerbewegung in Russland e.V." ("Солідарність з громадським рухом Росії e.V.") Олексій Козлов; голова правління ГО "КримСОС" Таміла Ташева (вул. Рейтарська 8/5а). Акредитація журналістів за тел. (063) 981-67-23 (Джеміль).

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Трансляція прес-конференції керівника Фонду "Українська політика" Костянтина Бондаренка на тему "Основні тенденції президентської кампанії в Україні"

Трансляція прес-конференції на тему: "Вибори 2019. Проблеми зовнішнього і внутрішнього втручання в їхній процес"

Трансляція прес-конференції КМІС на тему: "Суспільно-політичні настрої населення України: січень-лютий-2019"

Трансляція прес-конференції на тему на тему "Вибори-2019: роль правоохоронних органів у забезпеченні законності виборчого процесу"

Трансляція прес-конференції з приводу нападів на депутата Київради від ВО "Свобода" В.Назаренка

Трансляція презентації громадської ініціативи "Ветерани АТО, волонтери й патріоти за чесні та прозорі вибори без фальсифікацій"

Трансляція прес-конференції на тему "Вибори-2019: роль правоохоронних органів у забезпеченні законності виборчого процесу"

Трансляція експертної дискусії на тему "Зняття економічної блокади з Донбасу - крок до миру"

Трансляція прес-конференції на тему "Незаконне затримання, побиття і грабіж поліцією учасників ініціативи "Хто замовив Катерину Гандзюк"

Трансляція прес-конференції на тему "Старт президентської кампанії: перші ризики і загрози"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА