10:00 26.11.2018

Трансляція прес-конференції на тему "Права людини в окупованому Криму. Погляд із ФРН"

1 хв читати

У понеділок, 26 листопада, об 11.00 у прес-центрі інформаційного агентства "Інтерфакс-Україна" розпочнеться прес-конференція на тему "Права людини в окупованому Криму. Погляд із ФРН". Учасники: депутат Європейського парламенту від ФРН (фракції Зелених Європейський вільний альянс) Ребекка Гармс; директор німецької неурядової організації "Solidarität mit der Bürgerbewegung in Russland e.V." ("Солідарність з громадським рухом Росії e.V.") Олексій Козлов; голова правління ГО "КримСОС" Таміла Ташева (вул. Рейтарська 8/5а). Акредитація журналістів за тел. (063) 981-67-23 (Джеміль).

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Трансляція прес-конференції на тему "Про ситуацію у вугільній галузі та визначення ціни на вугілля"

Трансляція прес-конференції Атлантичної ради та Фонду Віктора Пінчука, присвяченої запуску Робочої групи для запобігання зовнішнього втручання в українські вибори

Трансляція прес-конференції "Результати опитування експертного професійного юридичного середовища про наслідки впровадження судової реформи в Україні станом на кінець 2018 року"

Трансляція прес-конференції на тему "Актуальні суспільно-політичні настрої громадян України"

Трансляція прес-конференції на тему "Вибори 2019: об'єднання як єдиний шлях для України"

Трансляція прес-конференції на тему "Забудова заплави річки Ірпінь - потужна еко-бомба поблизу Києва"

Трансляція прес-конференції на тему група "Гельсінкі 2.0"

Трансляція прес-конференції на тему "Скільки бюджет України втрачає без правовладдя?"

Трансляція прес-конференції на тему "Підсумки 2018 року в сегментах офісної, торговельної, готельної нерухомості м. Києва та прогнози на 2019 рік"

Трансляція прес-конференції на тему "Франшиза "Система партнерських продажів" як інструмент кардинальних змін ринку нерухомості України"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА