16:19 27.11.2018

Трансляція прес-конференції на тему "Іноземні недержавні фонди в Україні: напрями і масштаби діяльності"

1 хв читати

У середу, 28 листопада, о 14.00 у прес-центрі інформаційного агентства "Інтерфакс-Україна" розпочнеться презентація аналітичної доповіді "Іноземні недержавні фонди в Україні: напрями і масштаби діяльності", підготовленої Інститутом економічних досліджень та політичних консультацій. Учасники: голова правління Інституту економічних досліджень та політичних консультацій Ігор Бураковський, старший науковий співробітник Інституту економічних досліджень та політичних консультацій Віталій Кравчук, науковий співробітник Інституту економічних досліджень та політичних консультацій Євген Ангел (вул. Рейтарська, 8/5А). Реєстрація журналістів на місці за редакційними посвідченнями. Додаткова інформація за тел. (044) 278-63-42 або institute@ier.kiev.ua.

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Трансляція прес-конференції керівника Фонду "Українська політика" Костянтина Бондаренка на тему "Основні тенденції президентської кампанії в Україні"

Трансляція прес-конференції на тему: "Вибори 2019. Проблеми зовнішнього і внутрішнього втручання в їхній процес"

Трансляція прес-конференції КМІС на тему: "Суспільно-політичні настрої населення України: січень-лютий-2019"

Трансляція прес-конференції на тему на тему "Вибори-2019: роль правоохоронних органів у забезпеченні законності виборчого процесу"

Трансляція прес-конференції з приводу нападів на депутата Київради від ВО "Свобода" В.Назаренка

Трансляція презентації громадської ініціативи "Ветерани АТО, волонтери й патріоти за чесні та прозорі вибори без фальсифікацій"

Трансляція прес-конференції на тему "Вибори-2019: роль правоохоронних органів у забезпеченні законності виборчого процесу"

Трансляція експертної дискусії на тему "Зняття економічної блокади з Донбасу - крок до миру"

Трансляція прес-конференції на тему "Незаконне затримання, побиття і грабіж поліцією учасників ініціативи "Хто замовив Катерину Гандзюк"

Трансляція прес-конференції на тему "Старт президентської кампанії: перші ризики і загрози"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА