16:19 27.11.2018

Трансляція прес-конференції на тему "Іноземні недержавні фонди в Україні: напрями і масштаби діяльності"

1 хв читати

У середу, 28 листопада, о 14.00 у прес-центрі інформаційного агентства "Інтерфакс-Україна" розпочнеться презентація аналітичної доповіді "Іноземні недержавні фонди в Україні: напрями і масштаби діяльності", підготовленої Інститутом економічних досліджень та політичних консультацій. Учасники: голова правління Інституту економічних досліджень та політичних консультацій Ігор Бураковський, старший науковий співробітник Інституту економічних досліджень та політичних консультацій Віталій Кравчук, науковий співробітник Інституту економічних досліджень та політичних консультацій Євген Ангел (вул. Рейтарська, 8/5А). Реєстрація журналістів на місці за редакційними посвідченнями. Додаткова інформація за тел. (044) 278-63-42 або institute@ier.kiev.ua.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Трансляція прес-конференції на тему "Про ситуацію у вугільній галузі та визначення ціни на вугілля"

Трансляція прес-конференції Атлантичної ради та Фонду Віктора Пінчука, присвяченої запуску Робочої групи для запобігання зовнішнього втручання в українські вибори

Трансляція прес-конференції "Результати опитування експертного професійного юридичного середовища про наслідки впровадження судової реформи в Україні станом на кінець 2018 року"

Трансляція прес-конференції на тему "Актуальні суспільно-політичні настрої громадян України"

Трансляція прес-конференції на тему "Вибори 2019: об'єднання як єдиний шлях для України"

Трансляція прес-конференції на тему "Забудова заплави річки Ірпінь - потужна еко-бомба поблизу Києва"

Трансляція прес-конференції на тему група "Гельсінкі 2.0"

Трансляція прес-конференції на тему "Скільки бюджет України втрачає без правовладдя?"

Трансляція прес-конференції на тему "Підсумки 2018 року в сегментах офісної, торговельної, готельної нерухомості м. Києва та прогнози на 2019 рік"

Трансляція прес-конференції на тему "Франшиза "Система партнерських продажів" як інструмент кардинальних змін ринку нерухомості України"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА