11:45 29.11.2018

Трансляція прес-конференції на тему "Налагодження співпраці новоствореного Міністерства ветеранів із ветеранським рухом"

1 хв читати

У четвер, 29 листопада, о 11.30 у прес-центрі інформаційного агентства "Інтерфакс-Україна" розпочнеться прес-конференція представників ветеранського руху учасників російсько-української війни на тему "Налагодження співпраці новоствореного Міністерства ветеранів із ветеранським рухом". Учасники: голова Ради ветеранів антитерористичної операції при КМДА Ігор Марі, представник громадської організації "Київська міська спілка ветеранів АТО" Антон Колумбет, представник громадської організації "Мастерс рух України" Євген Турчак, представник "Ветеранського Братства" Дмитро Шатровський, представник Асоціації учасників та інвалідів антитерористичної операції Олександр Терещенко, представник громадської організації "Союз інвалідів війни та ветеранів АТО Хмельницької" Володимир Шрубковський, представник Івано-Франківської обласної асоціації учасників і ветеранів АТО Тарас Шпук; представник Асоціації учасників і інвалідів антитерористичної операції Ілля Шполянський (вул. Рейтарська, 8/5А). Реєстрація журналістів на місці за редакційними посвідченнями.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Трансляція прес-конференції на тему "Про ситуацію у вугільній галузі та визначення ціни на вугілля"

Трансляція прес-конференції Атлантичної ради та Фонду Віктора Пінчука, присвяченої запуску Робочої групи для запобігання зовнішнього втручання в українські вибори

Трансляція прес-конференції "Результати опитування експертного професійного юридичного середовища про наслідки впровадження судової реформи в Україні станом на кінець 2018 року"

Трансляція прес-конференції на тему "Актуальні суспільно-політичні настрої громадян України"

Трансляція прес-конференції на тему "Вибори 2019: об'єднання як єдиний шлях для України"

Трансляція прес-конференції на тему "Забудова заплави річки Ірпінь - потужна еко-бомба поблизу Києва"

Трансляція прес-конференції на тему група "Гельсінкі 2.0"

Трансляція прес-конференції на тему "Скільки бюджет України втрачає без правовладдя?"

Трансляція прес-конференції на тему "Підсумки 2018 року в сегментах офісної, торговельної, готельної нерухомості м. Києва та прогнози на 2019 рік"

Трансляція прес-конференції на тему "Франшиза "Система партнерських продажів" як інструмент кардинальних змін ринку нерухомості України"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА