09:26 29.11.2018

Трансляція прес-конференції на тему "43 недоброчесних до Вищого антикорупційного суду"

1 хв читати

У четвер, 29 листопада, о 10.00 у прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" розпочнеться прес-конференція на тему "43 недоброчесних до Вищого антикорупційного суду", під час якої рух "ЧЕСНО" в рамках кампанії "ЧЕСНО. Фільтруй суд!" представить результати аналізу всіх 156 кандидатів до Вищого антикорупційного суду. Учасники: старший аналітик кампанії "ЧЕСНО. Фільтруй суд!" Іван П'ятак; керівник відділу комунікації та адвокації Центру демократії та верховенства права (ЦЕДЕМ) Лілія Дроздик; менеджер проектів кампанії "ЧЕСНО. Фільтруй суд!" Людмила Слива (вул. Рейтарська 8/5а). Акредитація журналістів обов'язкова за електронною поштою i.kupchynska@cedem.org.ua, (099) 642-86-98 (Ірина Купчинська).

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Трансляція прес-конференції на тему "Про ситуацію у вугільній галузі та визначення ціни на вугілля"

Трансляція прес-конференції Атлантичної ради та Фонду Віктора Пінчука, присвяченої запуску Робочої групи для запобігання зовнішнього втручання в українські вибори

Трансляція прес-конференції "Результати опитування експертного професійного юридичного середовища про наслідки впровадження судової реформи в Україні станом на кінець 2018 року"

Трансляція прес-конференції на тему "Актуальні суспільно-політичні настрої громадян України"

Трансляція прес-конференції на тему "Вибори 2019: об'єднання як єдиний шлях для України"

Трансляція прес-конференції на тему "Забудова заплави річки Ірпінь - потужна еко-бомба поблизу Києва"

Трансляція прес-конференції на тему група "Гельсінкі 2.0"

Трансляція прес-конференції на тему "Скільки бюджет України втрачає без правовладдя?"

Трансляція прес-конференції на тему "Підсумки 2018 року в сегментах офісної, торговельної, готельної нерухомості м. Києва та прогнози на 2019 рік"

Трансляція прес-конференції на тему "Франшиза "Система партнерських продажів" як інструмент кардинальних змін ринку нерухомості України"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА