09:26 29.11.2018

Трансляція прес-конференції на тему "43 недоброчесних до Вищого антикорупційного суду"

1 хв читати

У четвер, 29 листопада, о 10.00 у прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" розпочнеться прес-конференція на тему "43 недоброчесних до Вищого антикорупційного суду", під час якої рух "ЧЕСНО" в рамках кампанії "ЧЕСНО. Фільтруй суд!" представить результати аналізу всіх 156 кандидатів до Вищого антикорупційного суду. Учасники: старший аналітик кампанії "ЧЕСНО. Фільтруй суд!" Іван П'ятак; керівник відділу комунікації та адвокації Центру демократії та верховенства права (ЦЕДЕМ) Лілія Дроздик; менеджер проектів кампанії "ЧЕСНО. Фільтруй суд!" Людмила Слива (вул. Рейтарська 8/5а). Акредитація журналістів обов'язкова за електронною поштою i.kupchynska@cedem.org.ua, (099) 642-86-98 (Ірина Купчинська).

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Трансляція прес-конференції керівника Фонду "Українська політика" Костянтина Бондаренка на тему "Основні тенденції президентської кампанії в Україні"

Трансляція прес-конференції на тему: "Вибори 2019. Проблеми зовнішнього і внутрішнього втручання в їхній процес"

Трансляція прес-конференції КМІС на тему: "Суспільно-політичні настрої населення України: січень-лютий-2019"

Трансляція прес-конференції на тему на тему "Вибори-2019: роль правоохоронних органів у забезпеченні законності виборчого процесу"

Трансляція прес-конференції з приводу нападів на депутата Київради від ВО "Свобода" В.Назаренка

Трансляція презентації громадської ініціативи "Ветерани АТО, волонтери й патріоти за чесні та прозорі вибори без фальсифікацій"

Трансляція прес-конференції на тему "Вибори-2019: роль правоохоронних органів у забезпеченні законності виборчого процесу"

Трансляція експертної дискусії на тему "Зняття економічної блокади з Донбасу - крок до миру"

Трансляція прес-конференції на тему "Незаконне затримання, побиття і грабіж поліцією учасників ініціативи "Хто замовив Катерину Гандзюк"

Трансляція прес-конференції на тему "Старт президентської кампанії: перші ризики і загрози"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА