10:30 04.12.2018

Трансляція прес-конференції на тему "Підсумки 2018 року в сегментах офісної, торговельної, готельної нерухомості м. Києва та прогнози на 2019 рік"

1 хв читати

У вівторок, 4 грудня, об 11.00 у прес-центрі інформаційного агентства "Інтерфакс-Україна" розпочнеться прес-конференція на тему "Підсумки 2018 року в сегментах офісної, торговельної, готельної нерухомості м. Києва та прогнози на 2019 рік", під час якої експерти міжнародної компанії Colliers International (Україна) представлять основні індикатори ринків офісної, торговельної, готельної нерухомості за 2018 рік і обговорять прогнози розвитку в 2019 році. Учасники: керівний директор Colliers International (Україна) Олександр Носаченко; директор департаменту оцінки та консалтингу Colliers International (Україна) Наталія Чистякова; незалежний експерт у сфері торговельної нерухомості Ігор Заболоцький (вул. Рейтарська, 8/5а). Акредитація журналістів через електронну пошту Julia.Usachova@colliers.com, тел. (067) 548-11-33.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Трансляція прес-конференції на тему "Про ситуацію у вугільній галузі та визначення ціни на вугілля"

Трансляція прес-конференції Атлантичної ради та Фонду Віктора Пінчука, присвяченої запуску Робочої групи для запобігання зовнішнього втручання в українські вибори

Трансляція прес-конференції "Результати опитування експертного професійного юридичного середовища про наслідки впровадження судової реформи в Україні станом на кінець 2018 року"

Трансляція прес-конференції на тему "Актуальні суспільно-політичні настрої громадян України"

Трансляція прес-конференції на тему "Вибори 2019: об'єднання як єдиний шлях для України"

Трансляція прес-конференції на тему "Забудова заплави річки Ірпінь - потужна еко-бомба поблизу Києва"

Трансляція прес-конференції на тему група "Гельсінкі 2.0"

Трансляція прес-конференції на тему "Скільки бюджет України втрачає без правовладдя?"

Трансляція прес-конференції на тему "Франшиза "Система партнерських продажів" як інструмент кардинальних змін ринку нерухомості України"

Трансляція прес-конференції на тему "Налагодження співпраці новоствореного Міністерства ветеранів із ветеранським рухом"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА