12:29 04.12.2018

Трансляція прес-конференції на тему "Скільки бюджет України втрачає без правовладдя?"

1 хв читати

У вівторок, 4 грудня, о 13.00 у прес-центрі інформаційного агентства "Інтерфакс-Україна" розпочнеться прес-конференція на тему "Скільки бюджет України втрачає без правовладдя?". Учасники: експерти Центру економічної стратегії Гліб Вишлінський, Марія Репко, Дмитро Яблоновський, Оксана Затворницька (вул. Рейтарська, 8/5а). Акредитація журналістів обов'язкова до 10:00 4 грудня через електронну пошту office@ces.org.ua, тел. (066) 450-54-66 (Валерія Селезеньова).

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Трансляція прес-конференції на тему "Про ситуацію у вугільній галузі та визначення ціни на вугілля"

Трансляція прес-конференції Атлантичної ради та Фонду Віктора Пінчука, присвяченої запуску Робочої групи для запобігання зовнішнього втручання в українські вибори

Трансляція прес-конференції "Результати опитування експертного професійного юридичного середовища про наслідки впровадження судової реформи в Україні станом на кінець 2018 року"

Трансляція прес-конференції на тему "Актуальні суспільно-політичні настрої громадян України"

Трансляція прес-конференції на тему "Вибори 2019: об'єднання як єдиний шлях для України"

Трансляція прес-конференції на тему "Забудова заплави річки Ірпінь - потужна еко-бомба поблизу Києва"

Трансляція прес-конференції на тему група "Гельсінкі 2.0"

Трансляція прес-конференції на тему "Підсумки 2018 року в сегментах офісної, торговельної, готельної нерухомості м. Києва та прогнози на 2019 рік"

Трансляція прес-конференції на тему "Франшиза "Система партнерських продажів" як інструмент кардинальних змін ринку нерухомості України"

Трансляція прес-конференції на тему "Налагодження співпраці новоствореного Міністерства ветеранів із ветеранським рухом"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА