12:30 12.12.2018

Трансляція прес-конференції Атлантичної ради та Фонду Віктора Пінчука, присвяченої запуску Робочої групи для запобігання зовнішнього втручання в українські вибори

1 хв читати

У середу, 12 грудня, о 13.00 в прес-центрі інформаційного агентства "Інтерфакс-Україна" розпочнеться прес-конференція Атлантичної ради та Фонду Віктора Пінчука, присвячена запуску Робочої групи для запобігання зовнішнього втручання в українські вибори. Учасники: директор Атлантичної ради, посол Джон Гербст; директор Національних програм Фонду Віктора Пінчука Світлана Гриценко; керівник групи, старший науковий співробітник Атлантичної ради Девід Дж. Крамер; старший стратег і керівник групи з кібербезпеки Атлантичної ради Лаура Галанте; керівник групи з дезінформації, старший науковий співробітник Атлантичної ради Якуб Каленський; керівник групи з питань військової безпеки, співдиректор програм зовнішньої політики та міжнародної безпеки Центру Разумкова Олексій Мельник (вул. Рейтарська, 8/5а). Акредитація обов'язкова за посиланням https://pinchukfund.org/ru/media/accreditation/18672/. Додаткова інформація за тел. (044) 494-11-48.

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

У Мережі з'явилося відео моменту затоплення порома в Іраку

Поплавський став професором Apsley Business School оf London

Трансляція прес-конференції на тему "Як нелегальний гральний бізнес бореться з легальним спортивним покером руками правоохоронців"

Трансляція прес-конференції на тему "Загроза припинення роботи водоканалів України, що споживають електричну енергію від ДП "Укрінтеренерго"

Трансляція прес-конференції на тему "Що відбувається з реформою прокуратури? Хто перемагає - "стара система" чи "новий підхід"?"

Трансляція прес-конференції на тему "Реновація старого житла в Києві та розселення жителів - перший досвід приватного забудовника"

Ляшко з фракцією намагалися зірвати засідання Кабміну

Трансляція прес-конференції на тему "Діалог із владою щодо вирішення питання про знесення житлового комплексу "Перспектива"

Трансляція прес-конференції на тему "Підготовка до ЗНО стає ще доступнішою та ефективнішою"

Трансляція прес-конференції на тему "Політична ситуація та електоральні орієнтації населення України: березень 2019 року"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА