12:30 12.12.2018

Трансляція прес-конференції Атлантичної ради та Фонду Віктора Пінчука, присвяченої запуску Робочої групи для запобігання зовнішнього втручання в українські вибори

1 хв читати

У середу, 12 грудня, о 13.00 в прес-центрі інформаційного агентства "Інтерфакс-Україна" розпочнеться прес-конференція Атлантичної ради та Фонду Віктора Пінчука, присвячена запуску Робочої групи для запобігання зовнішнього втручання в українські вибори. Учасники: директор Атлантичної ради, посол Джон Гербст; директор Національних програм Фонду Віктора Пінчука Світлана Гриценко; керівник групи, старший науковий співробітник Атлантичної ради Девід Дж. Крамер; старший стратег і керівник групи з кібербезпеки Атлантичної ради Лаура Галанте; керівник групи з дезінформації, старший науковий співробітник Атлантичної ради Якуб Каленський; керівник групи з питань військової безпеки, співдиректор програм зовнішньої політики та міжнародної безпеки Центру Разумкова Олексій Мельник (вул. Рейтарська, 8/5а). Акредитація обов'язкова за посиланням https://pinchukfund.org/ru/media/accreditation/18672/. Додаткова інформація за тел. (044) 494-11-48.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Трансляція прес-конференції про випуск спеціалізованих методичних посібників для дітей з особливими потребами

Трансляція прес-конференції на тему "Хто і чому ділить компанію "Мейсон Ентертеймент"?"

Прес-конференція на тему "Політична ситуація та електоральні орієнтації населення України: динаміка і прогнози"

У мережі з'явилося відео обвалення моста в Москві

В Парку ХІІ Місяців сімейство африканських гієноподібних собак поповнилося 12-ю малюками

Двоє поранених у вибуху біля церкви в Афінах

Майже всі товари з Китаю потрапляють в Україну без документів

Трансляція прес-конференції на тему "Тортури, побої, підкуп свідків: методи роботи військової прокуратури"

Трансляція прес-конференції на тему "Спецпроект "Портрети регіонів": підсумки, зведені дані, порівняльний аналіз між областями"

Трансляція прес-конференції на тему "Новий курс на оцифровку економіки та токенізацію землі, який приведе Україну до економічного прориву"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА