14:00 13.12.2018

Трансляція прес-конференції на тему "Про ситуацію у вугільній галузі та визначення ціни на вугілля"

1 хв читати

У четвер, 13 грудня, о 14.30 у прес-центрі інформаційного агентства "Інтерфакс-Україна" розпочнеться прес-конференція на тему "Про ситуацію у вугільній галузі та визначення ціни на вугілля". Учасники: голова Незалежної профспілки гірників України Михайло Волинець; голова Незалежної профспілки гірників Донбасу Микола Волинко; заступник голови Профспілки працівників вугільної промисловості України Валерій Мамченко (вул. Рейтарська, 8/5а). Акредитація журналістів за тел. (067) 935-05-73, vkstog@gmail.com (Ольга Стоян), (068) 085-96-40 (Ігор Казмірчук).

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

У Мережі з'явилося відео моменту затоплення порома в Іраку

Поплавський став професором Apsley Business School оf London

Трансляція прес-конференції на тему "Як нелегальний гральний бізнес бореться з легальним спортивним покером руками правоохоронців"

Трансляція прес-конференції на тему "Загроза припинення роботи водоканалів України, що споживають електричну енергію від ДП "Укрінтеренерго"

Трансляція прес-конференції на тему "Що відбувається з реформою прокуратури? Хто перемагає - "стара система" чи "новий підхід"?"

Трансляція прес-конференції на тему "Реновація старого житла в Києві та розселення жителів - перший досвід приватного забудовника"

Ляшко з фракцією намагалися зірвати засідання Кабміну

Трансляція прес-конференції на тему "Діалог із владою щодо вирішення питання про знесення житлового комплексу "Перспектива"

Трансляція прес-конференції на тему "Підготовка до ЗНО стає ще доступнішою та ефективнішою"

Трансляція прес-конференції на тему "Політична ситуація та електоральні орієнтації населення України: березень 2019 року"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА