Інтерфакс-Україна
10:00 21.12.2018

Трансляція прес-конференції на тему "Війна проти українських аграріїв: кому вигідне блокування імпорту добрив?"

1 хв читати

У п'ятницю, 21 грудня, о 10.30 у прес-центрі інформаційного агентства "Інтерфакс-Україна" розпочнеться прес-конференція на тему "Війна проти українських аграріїв: кому вигідне блокування імпорту добрив?". Учасники: голова ГС "Всеукраїнська аграрна рада" Андрій Дикун, заступник голови ГС "Всеукраїнська аграрна рада" Михайло Соколов, голова ГС "Аграрний союз України" Геннадій Новіков, генеральний директор ВГО "Українська аграрна конфедерація" Павло Коваль, голова комітету матеріального забезпечення фермерів Асоціації фермерів та приватних землевласників України Іван Слободяник, голова ГС "Спілка агрохіміків України" Сергій Рубан, представники компаній-імпортерів. (вул. Рейтарська, 8/5а). Акредитація журналістів за тел. (093) 105-96-12 (Надія Бурбела).

ОСТАННЄ

Дискусія тему "Advance Truth Strategy (ATS) як елемент інформаційної оборони: протидія російському впливу та формування позитивного іміджу України в Європі та США"

Про дискусію на тему "Динаміка суспільно-політичних настроїв українців під час війни"

Про презентацію дослідження та круглий стіл у пресцентрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Ватна Україна. Наративи, обличчя, перспективи"

Пресконференція щодо програми фінансування для благодійних та громадських організацій в Україні за підтримки МЗС Німеччини

Місія ПОВЕРНЕННЯ: ментальна підтримка військових, ветеранів і їхніх родин

Пресконференція на тему "Три стовпи майбутнього економічного відродження України: точка зору партії "Сила нації"

Пресконференція на тему "Що думають українці про ініціативи у сфері боротьби з курінням - результати опитування"

Спецоперація "Павутина": унікальні кадри підготовки

До відома: про дискусію у пресцентрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Вибори президента Польщі: результати та наслідки для України"

Автомобіль УЧХ натрапив на міну під час евакуації людей на Сумщині

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА