09:30 26.12.2018

Трансляція прес-конференції на тему "Новий курс на оцифровку економіки та токенізацію землі, який приведе Україну до економічного прориву"

1 хв читати

У середу, 26 грудня, о 10.00 у прес-центрі інформаційного агентства "Інтерфакс-Україна" розпочнеться прес-конференція на тему "Новий курс на оцифровку економіки та токенізацію землі, який приведе Україну до економічного прориву". Курс і його механізми представлять учасники міжнародного проекту Digital Pulse of the Land, метою якого є створення блокчейн-кооперативної онлайн-платформи. Учасники: СЕО Suntri (Лондон) Едвард Жаловага, СЕО, генеральний директор представництва Digital Pulse of the Land (Україна) Роман Назаров, Advisor "DPL" (Україна) Ігор Тиньков, CBO (Chief Business Officer), Hola firm (Madagaskar) Сергій Карабович (вул. Рейтарська, 8/5а). Акредитація журналістів за тел. (066) 754-41-29, nataliiya.pavlova@gmail.com

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

У Мережі з'явилося відео моменту затоплення порома в Іраку

Поплавський став професором Apsley Business School оf London

Трансляція прес-конференції на тему "Як нелегальний гральний бізнес бореться з легальним спортивним покером руками правоохоронців"

Трансляція прес-конференції на тему "Загроза припинення роботи водоканалів України, що споживають електричну енергію від ДП "Укрінтеренерго"

Трансляція прес-конференції на тему "Що відбувається з реформою прокуратури? Хто перемагає - "стара система" чи "новий підхід"?"

Трансляція прес-конференції на тему "Реновація старого житла в Києві та розселення жителів - перший досвід приватного забудовника"

Ляшко з фракцією намагалися зірвати засідання Кабміну

Трансляція прес-конференції на тему "Діалог із владою щодо вирішення питання про знесення житлового комплексу "Перспектива"

Трансляція прес-конференції на тему "Підготовка до ЗНО стає ще доступнішою та ефективнішою"

Трансляція прес-конференції на тему "Політична ситуація та електоральні орієнтації населення України: березень 2019 року"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА