11:42 27.12.2018

Майже всі товари з Китаю потрапляють в Україну без документів

1 хв читати

Майже всі товари з Китаю потрапляють в Україну без документів, сертифікатів та повз митницю, а на логістиці товарів з Китаю компанії які виконують доставку побудували масштабну контрабандну схему, - про це йдеться у новому журналістському розслідуванні Євгена Плінського

Купивши партіє електроніки в Китаї, журналіст Євген Плінський провів експеримент та викрив нелегальну схему роботи CARGO компаній, які займаються доставкою в Україну товарів з Китаю «під ключ».  

По єдиному тарифу за кілограм вантажу ці компанії гарантують безперешкодне ввезення будь яких товарів у будь якій кількості повз митного контролю та платежів, взагалі без документів, договорів та за оплатою готівкою у валюті.

Як виявив журналіст Євген Плінський під час контрольної закупки партії електроніки в Китаї, усі товари які відправляються в Україну літаками летять в Польщу, а вже звідти нелегально ввозяться в Україну – так працюють cargo компанії, які займаються доставкою в Україну товарів з Китаю «під ключ».

Сargo компанія, через яку журналіст віз товар, не має навіть права на діяльність по міжнародній доставці, але при цьому відправляє по схемі 4 літаки на тиждень з товарами для України.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

"Відійди від мене, нечисть!": Парубій - Новинському під час голосування "церковного" законопроекту

Трансляція прес-конференції про випуск спеціалізованих методичних посібників для дітей з особливими потребами

Трансляція прес-конференції на тему "Хто і чому ділить компанію "Мейсон Ентертеймент"?"

Прес-конференція на тему "Політична ситуація та електоральні орієнтації населення України: динаміка і прогнози"

У мережі з'явилося відео обвалення моста в Москві

В Парку ХІІ Місяців сімейство африканських гієноподібних собак поповнилося 12-ю малюками

Двоє поранених у вибуху біля церкви в Афінах

Трансляція прес-конференції на тему "Тортури, побої, підкуп свідків: методи роботи військової прокуратури"

Трансляція прес-конференції на тему "Спецпроект "Портрети регіонів": підсумки, зведені дані, порівняльний аналіз між областями"

Трансляція прес-конференції на тему "Новий курс на оцифровку економіки та токенізацію землі, який приведе Україну до економічного прориву"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА