11:42 27.12.2018

Майже всі товари з Китаю потрапляють в Україну без документів

1 хв читати

Майже всі товари з Китаю потрапляють в Україну без документів, сертифікатів та повз митницю, а на логістиці товарів з Китаю компанії які виконують доставку побудували масштабну контрабандну схему, - про це йдеться у новому журналістському розслідуванні Євгена Плінського

Купивши партіє електроніки в Китаї, журналіст Євген Плінський провів експеримент та викрив нелегальну схему роботи CARGO компаній, які займаються доставкою в Україну товарів з Китаю «під ключ».  

По єдиному тарифу за кілограм вантажу ці компанії гарантують безперешкодне ввезення будь яких товарів у будь якій кількості повз митного контролю та платежів, взагалі без документів, договорів та за оплатою готівкою у валюті.

Як виявив журналіст Євген Плінський під час контрольної закупки партії електроніки в Китаї, усі товари які відправляються в Україну літаками летять в Польщу, а вже звідти нелегально ввозяться в Україну – так працюють cargo компанії, які займаються доставкою в Україну товарів з Китаю «під ключ».

Сargo компанія, через яку журналіст віз товар, не має навіть права на діяльність по міжнародній доставці, але при цьому відправляє по схемі 4 літаки на тиждень з товарами для України.

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Трансляція прес-конференції нна тему "Соціальні та електоральні очікування українців від президентських виборів-2019"

Трансляція прес-конференції на тему "Останній ривок перед фінішем виборчої кампанії. Чиї шанси переважають"

Трансляція прес-конференції А.Гриценка та Г.Учайкіна

У Мережі з'явилося відео моменту затоплення порома в Іраку

Поплавський став професором Apsley Business School оf London

Трансляція прес-конференції на тему "Як нелегальний гральний бізнес бореться з легальним спортивним покером руками правоохоронців"

Трансляція прес-конференції на тему "Загроза припинення роботи водоканалів України, що споживають електричну енергію від ДП "Укрінтеренерго"

Трансляція прес-конференції на тему "Що відбувається з реформою прокуратури? Хто перемагає - "стара система" чи "новий підхід"?"

Трансляція прес-конференції на тему "Реновація старого житла в Києві та розселення жителів - перший досвід приватного забудовника"

Ляшко з фракцією намагалися зірвати засідання Кабміну

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА