11:42 27.12.2018

Майже всі товари з Китаю потрапляють в Україну без документів

1 хв читати

Майже всі товари з Китаю потрапляють в Україну без документів, сертифікатів та повз митницю, а на логістиці товарів з Китаю компанії які виконують доставку побудували масштабну контрабандну схему, - про це йдеться у новому журналістському розслідуванні Євгена Плінського

Купивши партіє електроніки в Китаї, журналіст Євген Плінський провів експеримент та викрив нелегальну схему роботи CARGO компаній, які займаються доставкою в Україну товарів з Китаю «під ключ».  

По єдиному тарифу за кілограм вантажу ці компанії гарантують безперешкодне ввезення будь яких товарів у будь якій кількості повз митного контролю та платежів, взагалі без документів, договорів та за оплатою готівкою у валюті.

Як виявив журналіст Євген Плінський під час контрольної закупки партії електроніки в Китаї, усі товари які відправляються в Україну літаками летять в Польщу, а вже звідти нелегально ввозяться в Україну – так працюють cargo компанії, які займаються доставкою в Україну товарів з Китаю «під ключ».

Сargo компанія, через яку журналіст віз товар, не має навіть права на діяльність по міжнародній доставці, але при цьому відправляє по схемі 4 літаки на тиждень з товарами для України.

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Китай показав атаку танків за підтримки дронів

У мережі з'явилося відео моменту втечі Амоса Дов Сільвера від силовиків в аеропорту "Бориспіль"

Корупційний скандал в Умані: чи допоможе візит Нетаньягу урезонити хабарників

Презентація наукової монографії "Теоретичні основи розслідування умисних убивств: кримінально-правові, криміналістичні та психологічні аспекти. Психологічний портрет серійного вбивці"

Результати щорічного нагородження видатних вчених, лікарів, громадських і благодійних діячів, представників духовенства відзнакою за професіоналізм і милосердя "Орден Святого Пантелеймона

Майже 30 людей стали жертвами тайфуну в Китаї

Церемонія нагородження Відзнакою за професіоналізм та милосердя "Орден Святого Пантелеймона"

Трансляція прес-конференції на тему "Порушення Фондом гарантування вкладів фізичних осіб (ФГВФО) та Національним банком України (НБУ) законів України під час продажу РВС Банку Руслану Демчаку"

Артемій Лебедєв виїхав з РФ і записав відверте відеозвернення

Трансляція прес-конференції на тему "Вперше спортсмен пропливе вздовж усієї української ділянки Дніпра понад 1000 км від кордону з Білоруссю до Чорного моря"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА