15:24 03.01.2019

Прес-конференція на тему "Політична ситуація та електоральні орієнтації населення України: динаміка і прогнози"

1 хв читати

У четвер, 3 січня, о 12.00 у прес-центрі інформаційного агентства "Інтерфакс-Україна" розпочнеться прес-конференція на тему "Політична ситуація та електоральні орієнтації населення України: динаміка і прогнози" за результатами дослідження, проведеного з 16 по 22 грудня 2018 року в 24 областях України та м. Києві методом отримання індивідуального інтерв'ю за місцем проживання респондента "віч-на-віч".

Учасники: голова правління Українського інституту соціальних досліджень імені Олександра Яременка Ольга Балакірєва, директор Центру "Соціальний моніторинг" Дмитро Дмитрук (вул. Рейтарська, 8/5а).

Реєстрація журналістів на місці за редакційними посвідченнями. Додаткова інформація за тел. (050) 310-31-47, (068) 124-69-70, bon.smc@gmail.com, bon@ief.org.ua, dmitruk_d@ukr.net, http://www.uisr.org.ua.

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Трансляція прес-конференції нна тему "Соціальні та електоральні очікування українців від президентських виборів-2019"

Трансляція прес-конференції на тему "Останній ривок перед фінішем виборчої кампанії. Чиї шанси переважають"

Трансляція прес-конференції А.Гриценка та Г.Учайкіна

У Мережі з'явилося відео моменту затоплення порома в Іраку

Поплавський став професором Apsley Business School оf London

Трансляція прес-конференції на тему "Як нелегальний гральний бізнес бореться з легальним спортивним покером руками правоохоронців"

Трансляція прес-конференції на тему "Загроза припинення роботи водоканалів України, що споживають електричну енергію від ДП "Укрінтеренерго"

Трансляція прес-конференції на тему "Що відбувається з реформою прокуратури? Хто перемагає - "стара система" чи "новий підхід"?"

Трансляція прес-конференції на тему "Реновація старого житла в Києві та розселення жителів - перший досвід приватного забудовника"

Ляшко з фракцією намагалися зірвати засідання Кабміну

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА