15:30 09.01.2019

Трансляція прес-конференції на тему "Хто і чому ділить компанію "Мейсон Ентертеймент"?"

1 хв читати

У середу, 9 січня, о 16.00 у прес-центрі інформаційного агентства "Інтерфакс-Україна" розпочнеться прес-конференція "Хто і чому ділить компанію "Мейсон Ентертеймент"?". Спікери: попередній власник 25% компанії "Мейсон Ентертеймент", колишній учасник гурту "DZIDZIO" Олег Турко, бізнесмен, новий власник 25% компанії Михайло Мішков, адвокати (вул. Рейтарська, 8/5-А). Акредитація журналістів на місці за редакційними посвідченнями.

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

У Мережі з'явилося відео моменту затоплення порома в Іраку

Поплавський став професором Apsley Business School оf London

Трансляція прес-конференції на тему "Як нелегальний гральний бізнес бореться з легальним спортивним покером руками правоохоронців"

Трансляція прес-конференції на тему "Загроза припинення роботи водоканалів України, що споживають електричну енергію від ДП "Укрінтеренерго"

Трансляція прес-конференції на тему "Що відбувається з реформою прокуратури? Хто перемагає - "стара система" чи "новий підхід"?"

Трансляція прес-конференції на тему "Реновація старого житла в Києві та розселення жителів - перший досвід приватного забудовника"

Ляшко з фракцією намагалися зірвати засідання Кабміну

Трансляція прес-конференції на тему "Діалог із владою щодо вирішення питання про знесення житлового комплексу "Перспектива"

Трансляція прес-конференції на тему "Підготовка до ЗНО стає ще доступнішою та ефективнішою"

Трансляція прес-конференції на тему "Політична ситуація та електоральні орієнтації населення України: березень 2019 року"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА