10:16 30.01.2019

Трансляція підсумкової прес-конференції оргкомітету Українського дому в Давосі

1 хв читати

У середу, 30 січня, об 11.00 у прес-центрі інформаційного агентства "Інтерфакс-Україна" розпочнеться підсумкова прес-конференція оргкомітету Українського дому в Давосі. Учасники: виконавчий директор Української асоціації венчурного та приватного капіталу (UVCA) Ольга Афанасьєва, директор департаменту національних програм Фонду Віктора Пінчука Світлана Гриценко, президент і СЕО Western NIS Enterprise Fund Ярослава Джонсон, партнер-засновник і CEO Horizon Capital Олена Кошарна, виконавчий директор Українського дому в Давосі Алекса Чопівська (вул. Рейтарська, 8/5А). Акредитація журналістів обов'язкова за тел. (067) 405-69-49, (095) 166-01-61 або через електронну пошту lera@slova.agency, olia@slova.agency

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Ветеран АТО закликав військових бути в стороні від політичних протистоянь і не піддаватися на маніпуляції

Трансляція прес-конференції на тему "Громадськість вимагає притягнути до кримінальної відповідальності начальника Головного управління ДФС у Київській області Олексія Кавиліна"

Трансляція прес-конференції на тему "Вибори і маніпуляції: як технології штабів вплинуть на результати другого туру?"

Трансляція прес-конференції громадської ініціативи "Виборча Рада UA" на тему "Про виклики свідомого вибору президента-2019" та про проведення національного екзит-полу в другому турі виборів

Трансляція прес-конференції на тему "Фейки, факти та порядок денний для країни"

Трансляція прес-конференції КМІС на тему "Суспільно-політичні настрої населення України напередодні 2-го туру виборів президента України"

Трансляція прес-конференції на тему "Проект # ЗРАДА VS # ПЕРЕМОГА як шпаргалка для виборця"

Трансляція про прес-конференції на тему "Діти - квіти життя, а не плід сексуальної насолоди. Хімічна кастрація - медичний захід, що зупинить педофілів"

Трансляція прес-конференції на тему "Справа Сергієнка - проект для політичного піару: адвокати представляють нову версію злочину і докази тиску на учасників справи"

Трансляція прес-конференції Соціологічної групи "Рейтинг" на тему "Моніторинг електоральних настроїв українців"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА