10:16 30.01.2019

Трансляція підсумкової прес-конференції оргкомітету Українського дому в Давосі

1 хв читати

У середу, 30 січня, об 11.00 у прес-центрі інформаційного агентства "Інтерфакс-Україна" розпочнеться підсумкова прес-конференція оргкомітету Українського дому в Давосі. Учасники: виконавчий директор Української асоціації венчурного та приватного капіталу (UVCA) Ольга Афанасьєва, директор департаменту національних програм Фонду Віктора Пінчука Світлана Гриценко, президент і СЕО Western NIS Enterprise Fund Ярослава Джонсон, партнер-засновник і CEO Horizon Capital Олена Кошарна, виконавчий директор Українського дому в Давосі Алекса Чопівська (вул. Рейтарська, 8/5А). Акредитація журналістів обов'язкова за тел. (067) 405-69-49, (095) 166-01-61 або через електронну пошту lera@slova.agency, olia@slova.agency

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Трансляція круглого столу на тему "Стан екології столичного округу"

Трансляція прес-конференції на тему "Ситуація на Донбасі: кримінальні елементи чинять тиск на місцеву владу і готуються до зриву виборів"

Трансляція прес-конференції на тему "Роль поліції у виборчому процесі: впливати чи забезпечувати порядок?"

Трансляція прес-конференції на тему на тему "Громадськість за усвідомлений вибір президента України"

Трансляція прес-конференції громадської ініціативи #Команда_Порошенка щодо конституційного закріплення курсу України на членство в ЄС і НАТО

Трансляція прес-конференції на тему "Скільки коштів спрямовують на встановлення безкоштовних лічильників газу?"

Трансляція прес-конференції керівника Фонду "Українська політика" Костянтина Бондаренка на тему "Основні тенденції президентської кампанії в Україні"

Трансляція прес-конференції на тему: "Вибори 2019. Проблеми зовнішнього і внутрішнього втручання в їхній процес"

Трансляція прес-конференції КМІС на тему: "Суспільно-політичні настрої населення України: січень-лютий-2019"

Трансляція прес-конференції на тему на тему "Вибори-2019: роль правоохоронних органів у забезпеченні законності виборчого процесу"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА