10:36 12.02.2019

Трансляція експертної дискусії на тему "Зняття економічної блокади з Донбасу - крок до миру"

1 хв читати

У вівторок, 12 лютого, о 14.00 у прес-центрі інформаційного агентства "Інтерфакс-Україна" розпочнеться експертна дискусія на тему "Зняття економічної блокади з Донбасу - крок до миру". Учасники: народний депутат України, кандидат у президенти України від партії "Опозиційний блок - партія миру та розвитку" Олександр Вілкул, керівник центру "Третій сектор" Андрій Золотарьов, директор Українського інституту аналізу та менеджменту політики Руслан Бортник, голова правління Інституту української політики Кость Бондаренко, президент Жіночого політичного клубу Олена Маркосян, голова політичної партії "Сильна Україна" Світлана Фабрикант, політолог-міжнародник Антон Кучухідзе (вул. Рейтарська, 8/5а). Реєстрація журналістів на місці за редакційними посвідченнями.

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Трансляція круглого столу на тему "Стан екології столичного округу"

Трансляція прес-конференції на тему "Ситуація на Донбасі: кримінальні елементи чинять тиск на місцеву владу і готуються до зриву виборів"

Трансляція прес-конференції на тему "Роль поліції у виборчому процесі: впливати чи забезпечувати порядок?"

Трансляція прес-конференції на тему на тему "Громадськість за усвідомлений вибір президента України"

Трансляція прес-конференції громадської ініціативи #Команда_Порошенка щодо конституційного закріплення курсу України на членство в ЄС і НАТО

Трансляція прес-конференції на тему "Скільки коштів спрямовують на встановлення безкоштовних лічильників газу?"

Трансляція прес-конференції керівника Фонду "Українська політика" Костянтина Бондаренка на тему "Основні тенденції президентської кампанії в Україні"

Трансляція прес-конференції на тему: "Вибори 2019. Проблеми зовнішнього і внутрішнього втручання в їхній процес"

Трансляція прес-конференції КМІС на тему: "Суспільно-політичні настрої населення України: січень-лютий-2019"

Трансляція прес-конференції на тему на тему "Вибори-2019: роль правоохоронних органів у забезпеченні законності виборчого процесу"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА