14:38 12.03.2019

30-ий фестиваль танцю «Парад надій» відвідали спортсмени 158 спортивних клубів з 7 країн

3 хв читати

9-10 березня у столичному виставковому центрі «АККО Інтернешнл» пройшов ювілейний фестиваль  зі спортивного танцю «Парад надій 2019». Організатори фестивалю – Школа танців Федорчук (Київ), Асоціація спортивних танців України за підтримки Групи компаній «Фокстрот». За 2 дні на паркет вийшло більше 1000 спортсменів зі 158 спортивних танцювальних клубів України, Молдови, Польщі, Білорусі, Італії, Німеччини, а їх виступи оцінили 72 учасники суддівської колегії з України, США, Італії, Британії,  Китаю та інших країн світу.

За 2 дні турніру на паркет вийшло більше 1000 спортсменів зі 158 спортивних танцювальних клубів України та світу. Серед них були розіграні медалі у всіх вікових категоріях. Найсильнішою категорією виявилися «Дорослі, латина» (1 місце посіла пара з Харкова Олексій Мордвинов та Анастасія Осадчук) та «Дорослі, стандарт» (переможці в категорії  кияни Катерина Байсарова та Андрій Зінченко).  В конкурентній боротьбі кращих українських спортсменів (29 пар) блискуче виступили харків’яни Софія Зіль та Євген Борушко, посівши 1 місце («Молодь1, латина»). А в стандартній програмі «Молодь.1» на першу сходинку піднялися їх земляки Марія Савчук та Олександр Безкровний. У категорії «Молодь 2» золоті медалі в стандартній програмі взяли одесити Ганна Янкул і Кирило Корчмар.

Натомість кияни стали володарями «Кубку Фокстроту» за виконання однойменного танцю від генерального партнера фестивалю Групи компаній «Фокстрот» та його очільника Геннадія Виходцева. Вихованці столичного клубу «Альта» Єлизавета Перепелиця та Дмитро Родін, триразові Чемпіони Світу зі спортивних танців вкотре довели, що вони краще за всіх танцюють в нашій країні фокстрот.

Геннадій Виходцев, генеральний директор ГК «Фокстрот», прокоментував цьогорічний турнір «Парад надій»: «17 з тридцяти ювілейних років, «Фокстрот» є його генеральним партнером, і ми пишаємось тим, що долучилися до розвитку спортивного танцю в Україні. Ми порахували, що близько 26 000 спортсменів були на цьому паркеті за 30 років, близько 1000 суддів оцінювали ваші зусилля. Це наша інвестиція в реалізацію надій десятків тисяч спортсменів».

На «Параді надій» майстерність спортсменів оцінювали висококваліфіковані судді світового рівня з Європи, США, Китаю  та України. Віктор Палій, тренер з Одеси, останні 10 років працює суддею на «Параді надій» й так пояснив специфіку своєї роботи: «Ми, як суді, ретельно споглядаємо за парами та порівнюємо їх. У танці оцінюємо лінії, рух та ритмічність, для того, щоб відчути що таке танці, необхідно займатися танцями».

Подарунком для організаторів змагання став «Партнерський віденський вальс». На паркет вийшли співробітники партнерів Параду надій – Групи компаній «Фокстрот», ТМ «Секунда», мережі Фокстрот, медіа партнери «Дзеркало тижня. Україна», УНІАН та Першого туристичного центру. Валентина Федорчук, незмінний організатор турніру, заслужений тренер України, подарувала партнерам Параду 7 безкоштовних занять з віденського вальсу. Запрошуючи партнерів на паркет, вона зауважила: «Багато років  існує традиція, що саме з Параду маленькі «починашки» категорії «Бейбі» розпочинають свій творчий шлях, а глядачі їх підтримують. У ювілейний Парад ми не зрадимо нашій традиції, але сьогодні будуть дорослі «початківці», які вперше вийдуть перед вами на віденський вальс. Вони приходили після роботи та трудилися, щоб зробити подарунок 30-му «Параду надій». Спасибі вам, партнери!»

 «Парад надій» відрізняється тим, що цінує зусилля кожного з учасників турніру, а тому усі зареєстровані спортсмени на старті отримали подарунки від одного з партнерів – ТМ «Сандора» на знак підтримки. Свою вдячність спортсменам засвідчили ТМ Секунда, Oriflamе, фабрика дитячих іграшок «Гуллівер Україна», Українська асоціація прямого продажу. А Перший туристичний центр надав путівку в Європу для всіх відвідувачів турніру 9 березня.

Прикрасив Парад надій вокал молодих вокалістів з талант студїї Наталії Могилевської  – виступи Галини Солодкої, Саші Фадеєвої, Христини Брутян, Діани Горбатюк, Володимира Сергієнко, Ані Климчук. Також, на паркеті свій вокальний майстер-клас дав Сергій Костецький – хореограф, вокаліст, учасник «Голосу країни-9», переможець «Танців з зірками» та «Танцюю для тебе», постановник шоу та фільмів.

 Промо-партнером заходу є PR-агентство BeMyMedia. Інформаційну підтримку «Параду надій» надало інформаційне агентство «Інтерфакс-Україна»

 

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Про чорний PR проти кандидата в народні депутати від ВО "Свобода" Михайла Подоляка

Прес-конференція на тему "План реформ Смешка в секторі національної безпеки та оборони"

Трансляція прес-конференції на тему "Посіпак Кремля - в тюрму: законодавча ініціатива партії "Голос"

Трансляція прес-конференції на тему "Електоральна ситуація в Кіровоградській області на прикладі виборчого округу №103"

В Австралії "морський диявол" звернувся до людей по допомогу

Попереднє керівництво держави пограбувало українців через масштабні фінансові махінації в НКРЕКП

Трансляція прес-конференції на тему "Електронна товарно-транспортна накладна: як новий наказ Міністерства інфраструктури змінить ринок"

Про електоральну ситуацію в Київській області на прикладі виборчого округу №96"

Трансляція прес-конференції на тему "Українські рейдери за допомогою корумпованих чиновників захопили компанію п'яти німецьких інвесторів"

У Києві презентували короткометражку "Смачного", яка популяризує Україну

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА