13:30 13.03.2019

Трансляція прес-конференції на тему "Ризики дестабілізації ситуації в Україні напередодні президентських виборів"

1 хв читати

У середу, 13 березня, о 14.00 в прес-центрі інформаційного агентства "Інтерфакс-Україна" розпочнеться дискусія на тему "Ризики дестабілізації ситуації в Україні напередодні президентських виборів". Учасники: керівник політичних програм ГО "Український Центр суспільного розвитку" Ігор Рейтерович, експерт ГО "Український Центр суспільного розвитку" Юрій Подорожній, адвокат Юрій Григоренко. До участі в обговоренні запрошено представників правоохоронних органів, політиків, громадських активістів, правозахисників і політологів (вул. Рейтарська 8/5а). Акредитація журналістів за тел. (068) 166-86-59.

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

У мережі з'явилося відео моменту втечі Амоса Дов Сільвера від силовиків в аеропорту "Бориспіль"

Корупційний скандал в Умані: чи допоможе візит Нетаньягу урезонити хабарників

Презентація наукової монографії "Теоретичні основи розслідування умисних убивств: кримінально-правові, криміналістичні та психологічні аспекти. Психологічний портрет серійного вбивці"

Результати щорічного нагородження видатних вчених, лікарів, громадських і благодійних діячів, представників духовенства відзнакою за професіоналізм і милосердя "Орден Святого Пантелеймона

Майже 30 людей стали жертвами тайфуну в Китаї

Церемонія нагородження Відзнакою за професіоналізм та милосердя "Орден Святого Пантелеймона"

Трансляція прес-конференції на тему "Порушення Фондом гарантування вкладів фізичних осіб (ФГВФО) та Національним банком України (НБУ) законів України під час продажу РВС Банку Руслану Демчаку"

Артемій Лебедєв виїхав з РФ і записав відверте відеозвернення

Трансляція прес-конференції на тему "Вперше спортсмен пропливе вздовж усієї української ділянки Дніпра понад 1000 км від кордону з Білоруссю до Чорного моря"

Трансляція прес-конференції на тему "Акції Apple Inc. на "Українській біржі" - перша ластівка нового класу інструментів довгострокового заощадження"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА