11:30 18.03.2019

Трансляція прес-конференції учасників руху "Люди важливі" щодо формування "Кадрового резерву України": є вакансії для 1000 порядних професіоналів

1 хв читати

У понеділок, 18 березня, о 12.00 у прес-центрі інформаційного агентства "Інтерфакс-Україна" розпочнеться прес-конференція учасників руху "Люди важливі" щодо формування "Кадрового резерву України": є вакансії для 1000 порядних професіоналів. Учасники: перший заступник міністра економічного розвитку і торгівлі України Максим Нефьодов; депутат Київської міської ради, голова депутатської групи "Київська команда" Сергій Гусовський; керівник Офісу ефективного регулювання (BRDO) Олексій Гончарук; підприємець, куратор "Кадрового резерву України" Олена Шуляк; керівник Українського інституту майбутнього Віктор Андрусів (вул. Рейтарська, 8/5а). Реєстрація журналістів на місці за редакційними посвідченнями. Додаткова інформація за тел. (099) 020-09-25 (Анастасія Климчук), www.lyudy.com.ua.

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Луценко: протягом трьох років в Україні винесли 2876 тис. вироків корупціонерам

Трансляція прес-конференції на тему "Дочасні вибори парламенту - основна інтрига та головні суперники"

Трансляція прес-конференції на тему "Дії "Нафтогазу України" поставили під загрозу доставку газу споживачам у Дніпропетровській області"

Трансляція прес-конференції на тему "Моніторинг електоральних орієнтацій населення України"

«Національний Корпус» вимагає внести зміни до Виборчого кодексу

Трансляція прес-конференції на тему "Соціальна обумовленість і показники здоров'я підлітків та молоді в Україні"

Трансляція прес-конференції на тему "Конфесійна структура і створення Православної церкви України: результати соціологічного опитування"

Зеленський пообіцяв створити "незручності" Верховній Раді через призначення інавгурації на незручний день

Трансляція "круглого столу" на тему "Бути чи не бути конкурентному оптовому ринку електроенергії в Україні з 1 липня 2019 року"

Трансляція прес-конференції на тему "Забезпечення прозорості у проведенні електронних аукціонів відповідно до вимог нового Кодексу України про процедури банкрутства: виклики та ризики"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА