10:55 20.03.2019

Трансляція прес-конференції на тему "Підготовка до ЗНО стає ще доступнішою та ефективнішою"

1 хв читати

У середу, 20 березня, об 11.00 у прес-центрі інформаційного агентства "Інтерфакс-Україна" розпочнеться прес-конференція на тему "Підготовка до ЗНО стає ще доступнішою та ефективнішою". Онлайн-платформа Be Smart спільно з Міністерством освіти і науки, Українським центром оцінювання якості освіти запускають новий проект, який надає українським школярам додаткові можливості для навчання. Учасники: керівник благодійної організації "Фонд Максима Степанова" Юлія Пилипко, заступник міністра освіти і науки України Вадим Карандій, заступник голови Одеської обласної державної адміністрації Сергій Колебошин (вул. Рейтарська, 8/5а). Акредитація журналістів за тел. (098) 133-93-43 (Людмила).

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Трансляція прес-конференції на тему "Дочасні вибори парламенту - основна інтрига та головні суперники"

Трансляція прес-конференції на тему "Дії "Нафтогазу України" поставили під загрозу доставку газу споживачам у Дніпропетровській області"

Трансляція прес-конференції на тему "Моніторинг електоральних орієнтацій населення України"

«Національний Корпус» вимагає внести зміни до Виборчого кодексу

Трансляція прес-конференції на тему "Соціальна обумовленість і показники здоров'я підлітків та молоді в Україні"

Трансляція прес-конференції на тему "Конфесійна структура і створення Православної церкви України: результати соціологічного опитування"

Зеленський пообіцяв створити "незручності" Верховній Раді через призначення інавгурації на незручний день

Трансляція "круглого столу" на тему "Бути чи не бути конкурентному оптовому ринку електроенергії в Україні з 1 липня 2019 року"

Трансляція прес-конференції на тему "Забезпечення прозорості у проведенні електронних аукціонів відповідно до вимог нового Кодексу України про процедури банкрутства: виклики та ризики"

Трансляція прес-конференції на тему "Україна сьогодні: виклики та перспективи"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА