12:00 20.03.2019

Трансляція прес-конференції на тему "Діалог із владою щодо вирішення питання про знесення житлового комплексу "Перспектива"

1 хв читати

У середу, 20 березня, о 12.30 у прес-центрі інформаційного агентства "Інтерфакс-Україна" розпочнеться прес-конференція на тему "Діалог із владою щодо вирішення питання про знесення житлового комплексу "Перспектива". Учасники: заступник голови Київської міської державної адміністрації В'ячеслав Непоп; в. о. голови громадської організації ЖК "Перспектива" Руслан Миронюк; адвокат ЖК "Перспектива" Олена Чвир; голова ГО "Громада і закон" Михайло Ільницький; інвестор ЖК "Перспектива" Петро Самсонюк; адвокат ЖК "Перспектива" Сергій Сидоренко (вул. Рейтарська, 8/5а). Акредитація журналістів обов'язкова за тел. (067) 538-28-89 (Миронюк Руслан Миколайович).

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Луценко: протягом трьох років в Україні винесли 2876 тис. вироків корупціонерам

Трансляція прес-конференції на тему "Дочасні вибори парламенту - основна інтрига та головні суперники"

Трансляція прес-конференції на тему "Дії "Нафтогазу України" поставили під загрозу доставку газу споживачам у Дніпропетровській області"

Трансляція прес-конференції на тему "Моніторинг електоральних орієнтацій населення України"

«Національний Корпус» вимагає внести зміни до Виборчого кодексу

Трансляція прес-конференції на тему "Соціальна обумовленість і показники здоров'я підлітків та молоді в Україні"

Трансляція прес-конференції на тему "Конфесійна структура і створення Православної церкви України: результати соціологічного опитування"

Зеленський пообіцяв створити "незручності" Верховній Раді через призначення інавгурації на незручний день

Трансляція "круглого столу" на тему "Бути чи не бути конкурентному оптовому ринку електроенергії в Україні з 1 липня 2019 року"

Трансляція прес-конференції на тему "Забезпечення прозорості у проведенні електронних аукціонів відповідно до вимог нового Кодексу України про процедури банкрутства: виклики та ризики"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА