18:09 19.03.2019

Активісти Подолу та Воздвиженки влаштували акцію самосаду

1 хв читати

У суботу активісти Подолу та Воздвиженки влаштували акцію самосаду - висадили фруктовий сад. На майданчику поблизу заарештованого Подільським районним судом житлового комплексу (Вознесенський узвіз, 18-20) ініціативна група прибрала сміття, завезла фруктові дерева та дві блакитні ялини.

Організатори акції - ініціативна група Facebook-ком’юніті “Подоляночка”, ГО “Громадська варта Подолу” та ГО “Старий Поділ”. Активісти кажуть, що головна мета самосаду - привернути увагу київської влади і особисто мера В. Кличка до проблеми незаконного будівництва ЖК. Комплекс зводиться без погодження з Державною архітектурно-будівельною інспекцією.

Крім того, через цю акцію місцеві мешканці заявляють про прагнення зберегти історичне обличчя Подолу та свіже повітря у районі, який вважається візитівкою столиці. Після акції самосаду всім бажаючим роздавали яблука, які, на думку плантаторів фруктового саду, символізують майбутній фруктовий врожай та зелене майбутнє Подолу.

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

У мережі з'явилося відео моменту втечі Амоса Дов Сільвера від силовиків в аеропорту "Бориспіль"

Корупційний скандал в Умані: чи допоможе візит Нетаньягу урезонити хабарників

Презентація наукової монографії "Теоретичні основи розслідування умисних убивств: кримінально-правові, криміналістичні та психологічні аспекти. Психологічний портрет серійного вбивці"

Результати щорічного нагородження видатних вчених, лікарів, громадських і благодійних діячів, представників духовенства відзнакою за професіоналізм і милосердя "Орден Святого Пантелеймона

Майже 30 людей стали жертвами тайфуну в Китаї

Церемонія нагородження Відзнакою за професіоналізм та милосердя "Орден Святого Пантелеймона"

Трансляція прес-конференції на тему "Порушення Фондом гарантування вкладів фізичних осіб (ФГВФО) та Національним банком України (НБУ) законів України під час продажу РВС Банку Руслану Демчаку"

Артемій Лебедєв виїхав з РФ і записав відверте відеозвернення

Трансляція прес-конференції на тему "Вперше спортсмен пропливе вздовж усієї української ділянки Дніпра понад 1000 км від кордону з Білоруссю до Чорного моря"

Трансляція прес-конференції на тему "Акції Apple Inc. на "Українській біржі" - перша ластівка нового класу інструментів довгострокового заощадження"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА