18:09 19.03.2019

Активісти Подолу та Воздвиженки влаштували акцію самосаду

1 хв читати

У суботу активісти Подолу та Воздвиженки влаштували акцію самосаду - висадили фруктовий сад. На майданчику поблизу заарештованого Подільським районним судом житлового комплексу (Вознесенський узвіз, 18-20) ініціативна група прибрала сміття, завезла фруктові дерева та дві блакитні ялини.

Організатори акції - ініціативна група Facebook-ком’юніті “Подоляночка”, ГО “Громадська варта Подолу” та ГО “Старий Поділ”. Активісти кажуть, що головна мета самосаду - привернути увагу київської влади і особисто мера В. Кличка до проблеми незаконного будівництва ЖК. Комплекс зводиться без погодження з Державною архітектурно-будівельною інспекцією.

Крім того, через цю акцію місцеві мешканці заявляють про прагнення зберегти історичне обличчя Подолу та свіже повітря у районі, який вважається візитівкою столиці. Після акції самосаду всім бажаючим роздавали яблука, які, на думку плантаторів фруктового саду, символізують майбутній фруктовий врожай та зелене майбутнє Подолу.

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Трансляція прес-конференції на тему "Дочасні вибори парламенту - основна інтрига та головні суперники"

Трансляція прес-конференції на тему "Дії "Нафтогазу України" поставили під загрозу доставку газу споживачам у Дніпропетровській області"

Трансляція прес-конференції на тему "Моніторинг електоральних орієнтацій населення України"

«Національний Корпус» вимагає внести зміни до Виборчого кодексу

Трансляція прес-конференції на тему "Соціальна обумовленість і показники здоров'я підлітків та молоді в Україні"

Трансляція прес-конференції на тему "Конфесійна структура і створення Православної церкви України: результати соціологічного опитування"

Зеленський пообіцяв створити "незручності" Верховній Раді через призначення інавгурації на незручний день

Трансляція "круглого столу" на тему "Бути чи не бути конкурентному оптовому ринку електроенергії в Україні з 1 липня 2019 року"

Трансляція прес-конференції на тему "Забезпечення прозорості у проведенні електронних аукціонів відповідно до вимог нового Кодексу України про процедури банкрутства: виклики та ризики"

Трансляція прес-конференції на тему "Україна сьогодні: виклики та перспективи"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА