11:01 28.03.2019

Трансляція прес-конференції на тему "Вибори-2019: хто і з якою метою маніпулює темою підкупу виборців?"

1 хв читати

У четвер, 28 березня, о 12.00 у прес-центрі інформаційного агентства "Інтерфакс-Україна" розпочнеться прес-конференція громадської ініціативи "Виборча Рада UA" "Зробимо усвідомлений вибір!", на якій експерти оприлюднять результати оцінки передвиборчих програм кандидатів у президенти і прокоментують перебіг виборчої кампанії. Учасники: експерт у сфері права, глава правління Центру політико-правових реформ, викладач Національного університету "Києво-Могилянська академія" Ігор Коліушко, доктор філософських наук, керівник відділу в Інституті філософії НАН України Євген Бистрицький, професор політології НаУКМА, науковий директор Фонду "Демократичні ініціативи "Олексій Гарань, журналіст, шеф редактор інтернет-видання "Детектор медіа" Наталія Лігачова, доктор економічних наук, голова правління Інституту економічних досліджень і політичних консультацій Ігор Бураковський (вул. Рейтарська, 8/5-а). Акредитація журналістів за тел. (098) 053-60-13, shulimovstas@gmail.com (Станіслав Шулімов), (067) 722-09-61, dan23477780@gmail.com (Данило Метельський).

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Луценко: протягом трьох років в Україні винесли 2876 тис. вироків корупціонерам

Трансляція прес-конференції на тему "Дочасні вибори парламенту - основна інтрига та головні суперники"

Трансляція прес-конференції на тему "Дії "Нафтогазу України" поставили під загрозу доставку газу споживачам у Дніпропетровській області"

Трансляція прес-конференції на тему "Моніторинг електоральних орієнтацій населення України"

«Національний Корпус» вимагає внести зміни до Виборчого кодексу

Трансляція прес-конференції на тему "Соціальна обумовленість і показники здоров'я підлітків та молоді в Україні"

Трансляція прес-конференції на тему "Конфесійна структура і створення Православної церкви України: результати соціологічного опитування"

Зеленський пообіцяв створити "незручності" Верховній Раді через призначення інавгурації на незручний день

Трансляція "круглого столу" на тему "Бути чи не бути конкурентному оптовому ринку електроенергії в Україні з 1 липня 2019 року"

Трансляція прес-конференції на тему "Забезпечення прозорості у проведенні електронних аукціонів відповідно до вимог нового Кодексу України про процедури банкрутства: виклики та ризики"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА