10:30 04.04.2019

Трансляція прес-конференції на тему "Укрпрофоздоровниця" - власник профспілкового санаторію "Жовтень" - заявляє про незаконні дії та реалізацію злочинної схеми з боку звільненого головного лікаря О.Владимирова"

1 хв читати

У четвер, 4 квітня, об 11.00 в прес-центрі інформаційного агентства "Інтерфакс-Україна" розпочнеться прес-конференція на тему "Укрпрофоздоровниця" - власник профспілкового санаторію "Жовтень" - заявляє про незаконні дії та реалізацію злочинної схеми з боку звільненого головного лікаря Олександра Владимирова", на якій розкажуть про ситуацію, що склалася після перевірки фінансово-господарської діяльності головного лікаря - керівника санаторію та ухвалення рішення про його звільнення. Учасники: провідний економіст департаменту корпоративних прав та майна Федерації профспілок України Андрій Олійник, в. о. голови правління ПрАТ "Укрпрофоздоровниця" Олександр Троценко, начальник управління майнових питань ПрАТ "Укрпрофоздоровниця" Дмитро Довганенко, в. о. директора санаторію "Жовтень" Сергій Мельник (вул. Рейтарська, 8/5а). Акредитація журналістів за тел. (067) 328-61-85.

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Зеленський пообіцяв створити "незручності" Верховній Раді через призначення інавгурації на незручний день

Трансляція "круглого столу" на тему "Бути чи не бути конкурентному оптовому ринку електроенергії в Україні з 1 липня 2019 року"

Трансляція прес-конференції на тему "Забезпечення прозорості у проведенні електронних аукціонів відповідно до вимог нового Кодексу України про процедури банкрутства: виклики та ризики"

Трансляція прес-конференції на тему "Україна сьогодні: виклики та перспективи"

Зеленський оприлюднив ролик зі зверненням ієрархів різних конфесій до мешканців Донбасу та Криму

Трансляція прес-конференції на тему "Нова Генеральна угода - консервація бідності в Україні?"

Відеозвернення Володимира Зеленського до Верховної Ради України

26 квітня 1986 року. Розмова диспетчерів після вибуху на ЧАЕС Чорнобиль

Ветеран АТО закликав військових бути в стороні від політичних протистоянь і не піддаватися на маніпуляції

Трансляція прес-конференції на тему "Громадськість вимагає притягнути до кримінальної відповідальності начальника Головного управління ДФС у Київській області Олексія Кавиліна"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА