10:30 10.04.2019

Трансляція прес-конференції громадського об'єднання "Серця кіборгів" про соціальні проекти для сімей учасників бойових дій на сході України.

1 хв читати

У середу, 10 квітня, об 11.00 у прес-центрі інформаційного агентства "Інтерфакс-Україна" розпочнеться прес-конференція громадського об'єднання "Серця кіборгів" про соціальні проекти для сімей учасників бойових дій на сході України. Учасники: голова ГО "Серця кіборгів" Анатолій Свирид; координатор проектів ГО "Серця кіборгів" Ірина Деревецька; заступник генерального директора ТОВ "Октагон-Аутдор" Олександр Чапалда; член правління, керівник департаменту з продажу ЗАТ "МетЛайф" Інна Бєлянська; дружини і діти учасників АТО, які брали участь у проектах ГО "Серця кіборгів" (вул. Рейтарська, 8/5-а). Реєстрація журналістів на місці за редакційними посвідченнями. Додаткова інформація за тел. (097) 500-31-93 (Ірина Деревецька), gosc@ukr.net, gosc.com.ua, https://m.facebook.com/sercjakiborgiv.

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Зеленський пообіцяв створити "незручності" Верховній Раді через призначення інавгурації на незручний день

Трансляція "круглого столу" на тему "Бути чи не бути конкурентному оптовому ринку електроенергії в Україні з 1 липня 2019 року"

Трансляція прес-конференції на тему "Забезпечення прозорості у проведенні електронних аукціонів відповідно до вимог нового Кодексу України про процедури банкрутства: виклики та ризики"

Трансляція прес-конференції на тему "Україна сьогодні: виклики та перспективи"

Зеленський оприлюднив ролик зі зверненням ієрархів різних конфесій до мешканців Донбасу та Криму

Трансляція прес-конференції на тему "Нова Генеральна угода - консервація бідності в Україні?"

Відеозвернення Володимира Зеленського до Верховної Ради України

26 квітня 1986 року. Розмова диспетчерів після вибуху на ЧАЕС Чорнобиль

Ветеран АТО закликав військових бути в стороні від політичних протистоянь і не піддаватися на маніпуляції

Трансляція прес-конференції на тему "Громадськість вимагає притягнути до кримінальної відповідальності начальника Головного управління ДФС у Київській області Олексія Кавиліна"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА