Інтерфакс-Україна
12:00 10.04.2019

Трансляція прес-конференції на тему "Три роки діяльності уряду Гройсмана: що далі?"

1 хв читати

У середу, 10 квітня, о 12.30 у прес-центрі інформаційного агентства "Інтерфакс-Україна" розпочнеться прес-конференція на тему "Три роки діяльності уряду Гройсмана: що далі?", На якій буде представлено експертне опитування оцінки роботи Кабміну, проведене Агентством моделювання ситуацій. Учасники: директор Агентства моделювання ситуацій Віталій Бала і заступник директора Агентства моделювання ситуацій Олексій Голобуцький (вул. Рейтарська, 8/5а). Реєстрація журналістів на місці за редакційними посвідченнями.

ОСТАННЄ

34-ий День Незалежності України: чи вдасться відстояти суверенітет держави?

Як діяльність та бездіяльність правоохоронців впливає на відбудову, інвестиційний клімат, обороноздатність

Якою має бути освіта в часи війни: план дій

Екологи виграли суд проти Київради та її колишнього секретаря Бондаренка на захист заповідних об'єктів

Апеляційний суд визнав незаконним виділення землі під Національний військовий меморіальний комплекс біля села Мархалівка

Про засідання дискусійного клубу "Столичний регіон" в пресцентрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Проблеми та перспективи організації реабілітації військових на Київщини: позитивні приклади та системні недоліки"

Круглий стіл на тему "Свобода для бізнесу та нові інвестиційні можливості: як уряд, регіони та бізнес запускають відновлення"

Про "круглий стіл" у пресцентрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Гуманітарна діяльність у війні: захист персоналу, інновації та вплив на світову політику"

Про засідання дискусійного клубу "Столичний регіон" на тему "Проблеми відбудови Київщини: які особливості відновлення деокупованих територій, ліквідації наслідків руйнувань та будівництва житла для ВПО і ветеранів"

Дискусія тему "Україна очима американців: виклики сприйняття та стратегії комунікації"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА