11:30 15.04.2019

Трансляція прес-конференції на тему "Проект # ЗРАДА VS # ПЕРЕМОГА як шпаргалка для виборця"

1 хв читати

У понеділок, 15 квітня, о 12.00 у прес-центрі інформаційного агентства "Інтерфакс-Україна" розпочнеться прес-конференція на тему "Проект #ЗРАДА VS #ПЕРЕМОГА як шпаргалка для виборця". Проект журналістки Галини Плачинди #ЗРАДА VS #ПЕРЕМОГА - це книга діалогів із видатними політичними, громадськими та релігійними діячами країни. Серед них – Блаженніший Любомир Гузар, патріарх Філарет, дисидент Левко Лук`яненко, філософ Мирослав Попович, письменник Іван Дзюба та ін.. Розмови з людьми, яких можна охарактеризувати як "совість нації", відбувалися з 2015 по 2018 рік. . Учасники: авторка проекту Галина Плачинда, радянський політв'язень Семен Глузман, політичний експерт Михайло Чаплига, шеф-редактор Інтернет-ресурсу "Цензор.нет" Юрій Бутусов, фронтмен гурту "Кому вниз" Андрій Середа, очікується участь по Skype-зв`язку з Лондона екс-генерального директора Державної компанії "Укрспецекспорт" Сергія Бондарчука. Присутнім журналістам буде презентовано по екземпляру книги (вул. Рейтарська, 8/5-А). Реєстрація журналістів на місці за редакційними посвідченнями. Додаткова інформація за тел. (050) 388-19-91.

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

На центральному вокзалі Києва музикант, володар голлівудської премії, влаштував перформанс

На Херсонщині прикордонники врятували від браконьєрів чверть тисячі крабів

Google презентував нову модель смартфона Pixel 4

Як організувати еко-рейтинг співробітників?

В Японії від тайфуну "Хагібіс" постраждали 77 осіб

Королівський монетний двір Великої Британії випустив золоту карту вартістю $ 23 тисячі доларів

Новий закон про столицю - нові можливості для місцевого самоврядування в Києві

Ветерани АТО їдуть до Золотого, де сьогодні можливо будуть відведені війська

Трансляція прес-конференції на тему "Можливі наслідки встановлення фіксованої маржі для дистрибуції сигарет: зростання цін та закриття виробництва"

Трансляція прес-конференції народного депутата України Андрія Деркача на тему "Оприлюднення фактів тиску посольства США на правоохоронні органи України з метою втручання у виборчий процес в Сполучених Штатах Америки"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА