11:30 15.04.2019

Трансляція прес-конференції на тему "Проект # ЗРАДА VS # ПЕРЕМОГА як шпаргалка для виборця"

1 хв читати

У понеділок, 15 квітня, о 12.00 у прес-центрі інформаційного агентства "Інтерфакс-Україна" розпочнеться прес-конференція на тему "Проект #ЗРАДА VS #ПЕРЕМОГА як шпаргалка для виборця". Проект журналістки Галини Плачинди #ЗРАДА VS #ПЕРЕМОГА - це книга діалогів із видатними політичними, громадськими та релігійними діячами країни. Серед них – Блаженніший Любомир Гузар, патріарх Філарет, дисидент Левко Лук`яненко, філософ Мирослав Попович, письменник Іван Дзюба та ін.. Розмови з людьми, яких можна охарактеризувати як "совість нації", відбувалися з 2015 по 2018 рік. . Учасники: авторка проекту Галина Плачинда, радянський політв'язень Семен Глузман, політичний експерт Михайло Чаплига, шеф-редактор Інтернет-ресурсу "Цензор.нет" Юрій Бутусов, фронтмен гурту "Кому вниз" Андрій Середа, очікується участь по Skype-зв`язку з Лондона екс-генерального директора Державної компанії "Укрспецекспорт" Сергія Бондарчука. Присутнім журналістам буде презентовано по екземпляру книги (вул. Рейтарська, 8/5-А). Реєстрація журналістів на місці за редакційними посвідченнями. Додаткова інформація за тел. (050) 388-19-91.

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Ветеран АТО закликав військових бути в стороні від політичних протистоянь і не піддаватися на маніпуляції

Трансляція прес-конференції на тему "Громадськість вимагає притягнути до кримінальної відповідальності начальника Головного управління ДФС у Київській області Олексія Кавиліна"

Трансляція прес-конференції на тему "Вибори і маніпуляції: як технології штабів вплинуть на результати другого туру?"

Трансляція прес-конференції громадської ініціативи "Виборча Рада UA" на тему "Про виклики свідомого вибору президента-2019" та про проведення національного екзит-полу в другому турі виборів

Трансляція прес-конференції на тему "Фейки, факти та порядок денний для країни"

Трансляція прес-конференції КМІС на тему "Суспільно-політичні настрої населення України напередодні 2-го туру виборів президента України"

Трансляція про прес-конференції на тему "Діти - квіти життя, а не плід сексуальної насолоди. Хімічна кастрація - медичний захід, що зупинить педофілів"

Трансляція прес-конференції на тему "Справа Сергієнка - проект для політичного піару: адвокати представляють нову версію злочину і докази тиску на учасників справи"

Трансляція прес-конференції Соціологічної групи "Рейтинг" на тему "Моніторинг електоральних настроїв українців"

Трансляція прес-конференції на тему "Митниця незаконно блокує поставки тканин для армії"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА