10:00 15.04.2019

Трансляція про прес-конференції на тему "Діти - квіти життя, а не плід сексуальної насолоди. Хімічна кастрація - медичний захід, що зупинить педофілів"

1 хв читати

У понеділок, 15 квітня, о 10.30 у прес-центрі інформаційного агентства "Інтерфакс-Україна" розпочнеться прес-конференція за участю провідних експертів і розробників законопроекту №6607 на тему "Діти - квіти життя, а не плід сексуальної насолоди. Хімічна кастрація - медичний захід, що зупинить педофілів". Учасники: народний депутат України Олег Недава; народний депутат України Мустафа Найєм; директор державної установи "Центр психічного здоров'я та моніторингу наркотиків і алкоголю Міністерства охорони здоров'я України" Сергій Шум; судово-психіатричний експерт вищого кваліфікаційного класу, начальник відділу судово-психіатричних експертиз ДУ "Центр психічного здоров'я та моніторингу наркотиків і алкоголю МОЗ України" Олена Козерацька; юрист-кримінолог, кандидат юридичних наук, викладач Національної школи суддів України Ганна Маляр (вул. Рейтарська, 8/5а). Реєстрація журналістів на місці за редакційними посвідченнями. Додаткова інформація за тел. 050-835-26-62 (керівник прес-служби народного депутата О.Недави Альбіна Кушелева).

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Зеленський пообіцяв створити "незручності" Верховній Раді через призначення інавгурації на незручний день

Трансляція "круглого столу" на тему "Бути чи не бути конкурентному оптовому ринку електроенергії в Україні з 1 липня 2019 року"

Трансляція прес-конференції на тему "Забезпечення прозорості у проведенні електронних аукціонів відповідно до вимог нового Кодексу України про процедури банкрутства: виклики та ризики"

Трансляція прес-конференції на тему "Україна сьогодні: виклики та перспективи"

Зеленський оприлюднив ролик зі зверненням ієрархів різних конфесій до мешканців Донбасу та Криму

Трансляція прес-конференції на тему "Нова Генеральна угода - консервація бідності в Україні?"

Відеозвернення Володимира Зеленського до Верховної Ради України

26 квітня 1986 року. Розмова диспетчерів після вибуху на ЧАЕС Чорнобиль

Ветеран АТО закликав військових бути в стороні від політичних протистоянь і не піддаватися на маніпуляції

Трансляція прес-конференції на тему "Громадськість вимагає притягнути до кримінальної відповідальності начальника Головного управління ДФС у Київській області Олексія Кавиліна"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА