09:00 17.04.2019

Трансляція прес-конференції на тему "Фейки, факти та порядок денний для країни"

1 хв читати

У середу, 17 квітня, о 10.00 у прес-центрі інформаційного агентства "Інтерфакс-Україна" розпочнеться прес-конференція на тему "Фейки, факти та порядок денний для країни" про першочергові кроки для наступного президента України із подолання корупції, забезпечення верховенства права, економічного зростання та обороноздатності країни, реалізації реформи децентралізації, відновлення територіальної цілісності держави, а також щоб обіцянки перед другим туром відповідали конституційним повноваженням. Учасники: доктор економічних наук, голова правління Інституту економічних досліджень і політичних консультацій, співголова Ради РПР Ігор Бураковський; засновник ГО StateWatch, головний експерт групи "Антикорупційна реформа" РПР Олександр Леменов; член правління Центру політико-правових реформ, співголова Ради РПР Юлія Кириченко; директор з науки та розвитку Інституту громадянського суспільства, член Ради РПР Анатолій Ткачук; генеральний секретар Незалежного антикорупційного комітету з питань оборони, експерт РПР Олена Трегуб; модератор - Ярина Бусол, керівник комунікаційного напряму РПР (вул. Рейтарська, 8/5а). Акредитація журналістів за тел. (095) 153-25-42, yarineyy@gmail.com (Ярина Бусол).

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Зеленський пообіцяв створити "незручності" Верховній Раді через призначення інавгурації на незручний день

Трансляція "круглого столу" на тему "Бути чи не бути конкурентному оптовому ринку електроенергії в Україні з 1 липня 2019 року"

Трансляція прес-конференції на тему "Забезпечення прозорості у проведенні електронних аукціонів відповідно до вимог нового Кодексу України про процедури банкрутства: виклики та ризики"

Трансляція прес-конференції на тему "Україна сьогодні: виклики та перспективи"

Зеленський оприлюднив ролик зі зверненням ієрархів різних конфесій до мешканців Донбасу та Криму

Трансляція прес-конференції на тему "Нова Генеральна угода - консервація бідності в Україні?"

Відеозвернення Володимира Зеленського до Верховної Ради України

26 квітня 1986 року. Розмова диспетчерів після вибуху на ЧАЕС Чорнобиль

Ветеран АТО закликав військових бути в стороні від політичних протистоянь і не піддаватися на маніпуляції

Трансляція прес-конференції на тему "Громадськість вимагає притягнути до кримінальної відповідальності начальника Головного управління ДФС у Київській області Олексія Кавиліна"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА