12:00 18.04.2019

Трансляція прес-конференції на тему "Вибори і маніпуляції: як технології штабів вплинуть на результати другого туру?"

1 хв читати

У четвер, 18 квітня, о 12.30 у прес-центрі інформаційного агентства "Інтерфакс-Україна" розпочнеться прес-конференція на тему "Вибори і маніпуляції: як технології штабів вплинуть на результати другого туру?". Учасники: політолог, керівник політико-правових програм ГО "Український центр суспільного розвитку" Ігор Рейтерович, експерт Центру з питань інформаційних та іміджевих технологій Тетяна Ілюк, психолог, кандидат психологічних наук Лариса Литвинова та директор Інституту світової політики Євген Магда. Організатор - ГО "Український центр суспільного розвитку" (вул. Рейтарська 8/5а). Акредитація журналістів за тел. (068) 166-86-59.

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

У мережі з'явилося відео моменту втечі Амоса Дов Сільвера від силовиків в аеропорту "Бориспіль"

Корупційний скандал в Умані: чи допоможе візит Нетаньягу урезонити хабарників

Презентація наукової монографії "Теоретичні основи розслідування умисних убивств: кримінально-правові, криміналістичні та психологічні аспекти. Психологічний портрет серійного вбивці"

Результати щорічного нагородження видатних вчених, лікарів, громадських і благодійних діячів, представників духовенства відзнакою за професіоналізм і милосердя "Орден Святого Пантелеймона

Майже 30 людей стали жертвами тайфуну в Китаї

Церемонія нагородження Відзнакою за професіоналізм та милосердя "Орден Святого Пантелеймона"

Трансляція прес-конференції на тему "Порушення Фондом гарантування вкладів фізичних осіб (ФГВФО) та Національним банком України (НБУ) законів України під час продажу РВС Банку Руслану Демчаку"

Артемій Лебедєв виїхав з РФ і записав відверте відеозвернення

Трансляція прес-конференції на тему "Вперше спортсмен пропливе вздовж усієї української ділянки Дніпра понад 1000 км від кордону з Білоруссю до Чорного моря"

Трансляція прес-конференції на тему "Акції Apple Inc. на "Українській біржі" - перша ластівка нового класу інструментів довгострокового заощадження"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА