15:00 16.05.2019

Трансляція "круглого столу" на тему "Бути чи не бути конкурентному оптовому ринку електроенергії в Україні з 1 липня 2019 року"

1 хв читати

У четвер, 16 травня, о 15.30 в прес-центрі інформаційного агентства "Інтерфакс-Україна" розпочнеться "круглий стіл" на тему "Бути чи не бути конкурентному оптовому ринку електроенергії в Україні з 1 липня 2019 року". Учасники: голова Підкомітету з питань електроенергетики та транспортування енергії Комітету ВР України з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки Лев Підлесецкій, голова НЕК "Укренерго" Всеволод Ковальчук, директор ДП "Енергоринок" Юрій Гнатюк, гендиректор ВП "Енергоатом-Трейдинг" Сергій Бєдін , гендиректор ТОВ "ДТЕК Трейдинг" Віталій Бутенко, представники профільних асоціацій, енергетичні експерти (вул. Рейтарська 8/5-А). Реєстрація журналістів на місці за редакційними посвідченнями.

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Трансляція прес-конференції на тему "Запобігання спробі рейдерського захоплення ТОВ "Мало-Кохнівський кар'єр"

Трансляція брифінгу на тему "Викрадення людини та свавілля фіскальних органів Дніпропетровської та Миколаївської областей"

Трансляція прес-конференції на тему "Моніторинг електоральних орієнтацій населення України" за результатами чотирьох хвиль ролінгового опитування, проведеного 7-13 червня 2019 року

На авіашоу в Польщі Як-52 впав у річку, пілот загинув

Трансляція прес-конференції першої п'ятірки об'єднаних сил націоналістів ВО "Свобода"

Трансляція прес-конференції про запуск ПриватБанком сервісу "Відкрита виписка", який дасть змогу впровадити громадський контроль за витратами громадських організацій, об'єднань громадян, державних і комунальних підприємств

Трансляція прес-конференції на тему "Електронне здоров'я - загроза національній безпеці України?"

Вертоліт упав на дах будівлі на Манхеттені

В мережі з`явилося відео повернення 79-ї ОДШБр із зони проведення ООС

Трансляція пресс-конференції на тему " Моніторинг електоральних орієнтацій населення України "

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА