10:30 02.07.2019

Трансляція прес-конференції на тему на тему "Укрпрофоздоровниця" заявляє про захоплення дочірнього підприємства "Клінічний санаторій Пирогова" в Одесі" "Вибори-2019: хто і з якою метою маніпулює темою підкупу виборців?"

1 хв читати

У вівторок, 2 липня, об 11.00 у прес-центрі інформаційного агентства "Інтерфакс-Україна" розпочнеться прес-конференція на тему "Укрпрофоздоровниця" заявляє про захоплення дочірнього підприємства "Клінічний санаторій ім. Пирогова" в Одесі". Учасники: в.о. голови правління ПрАТ лікувально-оздоровчих закладів профспілок України "Укрпрофоздоровниця" Олександр Троценко; керівник управління контролю нормативно-правових вимог суб'єктами господарювання Федерації профспілок України Петро Бернацький, начальник управління майнових питань ПрАТ лікувально-оздоровчих закладів профспілок України "Укрпрофоздоровниця" Дмитро Довганенко; в.о. директора дочірнього підприємства "Клінічний санаторій ім. Пирогова" Олександр Нагорнічевський (вул. Рейтарська 8/5-А). Акредитація журналістів за тел. (067) 328- 61-85.

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Трансляція прес-конференції на тему "Ринок сонячної енергетики в Україні. Які законодавчі зміни очікуються у 2020 році? Думки гравців ринку"

Трансляція прес-конференції на тему "Стратегія партнерства української індустрії та світової фундаментальної науки"

Трансляція прес-конференції на тему "Про створення загальнонаціонального страйкового комітету "Заради майбутнього!"

Трансляція прес-конференції за результатами дослідження на тему "Чи готові українці до зміни клімату?" про кліматичні зміни та їхню роль у трансформації економіки і соціальної системи України

SpaceX відмовилася від "вилову" обтічника ракети SpaceX через негоду в Атлантиці

У Шарм-ель-Шейху під час посадки літака авіакомпанії SkyUp Airlines загорілося шасі

Програмне РРО для підприємців та його обслуговування буде безкоштовним - Голова ДПС

Трансляція прес-конференції на тему "Суд у Луганській області призупинив провадження щодо прокурора т. зв. ЛНР, якого звинувачують у катуваннях і позасудових стратах"

Трансляція прес-конференції на тему "Презентація проекту телесеріалу "Часова Варта"

В Японії вщент згорів стародавній замок зі списку ЮНЕСКО

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА